Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Esplanāde

Atjaunos drūpošos parkus

Otrdien Rīgas pašvaldība un atbildīgo institūciju pārstāvji sanāksmē pie Raiņa pieminekļa sprieda par iespējām atjaunot Esplanādes parku. "Pašvaldībai nav vienotas programmas, kas koncentrētos uz šādu parku atjaunošanu," uzsver Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs, vicemērs Oļegs Burovs (GKR) un piebilst, ka Rīgas parku apsaimniekošanai un atjaunošanai finansiālie līdzekļi līdz šim ir gūti no dažādiem projektiem un Eiropas fondiem. "Viena no galvenajām prioritātēm, ar kuru būtu jāsāk, ir pilsētas parkos esošā seguma sliktais stāvoklis," norāda Burovs.

Krievijas uzņēmējs Esplanādē grib uzstādīt panorāmas ratu

Krievijas pilsonim piederošais SIA Advance Connect šī gada augustā vērsies Rīgas domē ar lūgumu ļaut viņam izīrēt teritoriju Esplanādē, lai tur uzstādītu publiski pieejamu panorāmas ratu, aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Veicot izrakumus Esplanādē, japāņu mākslinieks veido interaktīvu instalāciju

Rīgā, Esplanādē, vairākas dienas notiek izrakumi, kuros japāņu mākslinieks Nišī Masāki un latviešu jaunie mākslinieki Andris Maračkovsks un Ernests Šteinboks veido interaktīvu instalāciju, atklājot zemes slāņus un priekšmetu paliekas, kuras nogulējušas zemē un kurās var izlasīt Rīgas pilsētas vēstures stāstus.

Esplanādē notiks ģimenes diena

Svētdien, 14.jūlijā, radoši informatīvajā telpā Esplanāde 2014 būs ģimenes diena, aicinot ikvienu uz radošajām darbnīcām un erudīcijas spēli lieliem un maziem. Visas dienas garumā uz ekrāniem tiks demonstrētas animācijas filmas, informē pasākuma organizatori.

Trušu karaliste un atrakcijas Ziemassvētku tirdziņā Esplanādē

Sākoties Adventa laikam, Rīgā Esplanādes parkā jau tradicionāli sācis darboties Ziemassvētku tirdziņš, kur šogad pirmo reizi visus mazos un lielos iepriecina arī Trušu karaliste, kas izveidota ar labdarības organizācijas Zilais krusts gādību. Brīvdienās un svētku dienās tirdziņā darbojas kultūras programmas skatuve ar Rūķu meiteni, Ziemassvētku vecīti un Pepiju Garzeķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide