Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Francijas futbola čempionāts

Ikaunieks paliek uz soliņa, Metz viesos atzīst čempionu PSG pārākumu

Latvijas futbola izlases uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks otrdien palika uz rezervistu soliņa Francijas čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Metz izbraukumā ar 1:3 (0:2) piekāpās valsts čempioniem Parīzes Saint-Germain (PSG).Pirmā puslaika laikā PSG izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Itālijas izlases pussargs Marko Verati un Urugvajas valstsvienības uzbrucējs Edinsons Kavani.

PSG zvaigzni Ibrahimoviču varētu sodīt par Francijas zaimošanu

Zviedrijas futbola izlases un Parīzes Saint-Germain (PSG) uzbrucējam Zlatanam Ibrahimovičam varētu tikt piemērotas soda sankcijas par Francijas zaimošanu, kad pēc svētdienas spēles pret Bordo Girondins viņš to nosauca par "sūda valsti".Francijas futbola līga otrdien tikšanās laikā izmeklēs zviedru futbolista izteikumus un, iespējams, pieņems soda sankcijas.

Ikaunieks pēc pārcelšanās uz Metz: Nav laika justies vientuļam

Futbols ir universāla valoda, taču ar to vien iejusties jaunā klubā svešā valstī ir grūti. Latvijas jaunais talants Jānis Ikaunieks pēc veiksmīgas sezonas Latvijas virslīgā pārcēlies uz Francijas augstākās līgas klubu Metz. Futbola ziņā viss ir kārtībā – pēc pirmā mēneša apmierināts ir gan pats 2014.

Ikaunieku iekļauj Metz pieteikumā, bet laukumā latvietis vēl netiek

Francijas augstākās futbola līgas (Ligue 1) čempionātā Metz svētdien izbraukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Nantes vienību, taču viesu komandas sastāvā Jānis Ikaunieks palika rezervē, liecina rīkotāju informācija.Par neizšķirtu Metz izcīnīja vienu punktu un turnīra tabulā pēc nospēlētām 20 spēlēm ar 20 punktiem ieņem 17.

Francijas čempionāta vicelīderi PSG pārtrauc deviņu uzvaru sēriju

Deviņu uzvaru sēriju visos turnīros trešdien pārtrauca Francijas futbola čempione Parīzes Saint-Germain (PSG), kas vietējā čempionāta spēlē viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Lille komandu.Spēles 29.minūtē PSG komandu vadībā izvirzīja urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani, bet pirmā puslaika izskaņā negatīvi izcēlās viesu itāļu vārtsargs Salvatore Sirigu, kurš neveiksmīgi ar dūri centās izsist bumbu no soda laukuma, ieraidot to savos vārtos.

Ibrahimovičs turpina mirdzēt Francijā, PSG - nezaudēt

Francijas futbola čempionvienība Parīzes "Saint-Germain" (PSG) svētdien tikusi pie sava kārtējā panākuma, un, pateicoties vēl vienam zviedru uzbrucēja Zlatana Ibrahimoviča lieliskajam sniegumam, vēl vairāk pietuvojusies titula aizstāvēšanai.Aizvadītajā mačā PSG savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja vienus no tīkotājiem uz čempionāta godalgām "Saint-Etienne".