Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ikšķile

Katram skolēnam savu dobīti!

Ogas pašiem mazākajiem, mājiņas kukaiņiem un krupim Ikšķiles Brīvās skolas dārzā.

Ja mežacūkas Ikšķilē apdraudēs iedzīvotājus, tās izšaus

Ikšķiles novada mērs Indulis Trapiņš (Vienotība) vietējiem mednieku klubiem lūdzis monitorēt situāciju ar mežacūkām novadā, nepieciešamības gadījumā arī dzīvniekus izšaujot tik lielā mērā, cik pieļauj izsniegtās medību atļaujas.

Mežacūkas sākušas tramdīt iedzīvotājus Ikšķilē

Ikšķiles novada iedzīvotāji sastapušies ar mežacūkām, kuras bezbailīgi tuvojas apdzīvotām vietām, tāpēc novada Medību koordinācijas komisijai lūgts veikt situācijas izvērtējumu, lai spriestu par iespējamiem risinājumiem, informē Ikšķiles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Šulca.

Tur godā savu vecāku tradīcijas

Latvijā vecākā senioru kopa - Ikšķiles pensionāru biedrība Saulgrieži - aizvadītā gada nogalē nosvinējusi 40 pastāvēšanas gadus. Viņi ir savu vecāku - pensionāru - tradīciju mantinieki un viena no tām organizācijām, kuras darbībā pārtraukumu nav bijis.

precizēta - Ikšķiles novadā vicemēram algā maksās 3,6 reizes vairāk

Vērā ņemamu atalgojumu un neskaidrus darba pienākumus pirmajās jauno domju sēdēs sev sagādājuši ne tikai lielo pašvaldību vadītāji. Nesagaidot pašvaldību lietu ministra Edgara Zalāna (TP) solītos darba samaksas noteikšanas principus, Ikšķiles novada deputāti nolēmuši mēra vietnieka atalgojumu noteikt 3,6 reizes lielāku nekā priekšgājējam, taču par viņa pienākumiem spriedīs tikai septembrī.

papildināta - Ikšķilē grūti vienoties par mēru, jo īstie nav ievēlēti

Ikšķiles novada domes mēra kandidāta amatam Latvijas Zemnieku savienība, kurai domē ir pieci deputāti, atbalsta Jaunā laika pretendentu, tagadējo domnieku Induli Trapiņu. Viņu izvirza JL un TB/LNNK pēc vēlēšanām izveidotais bloks, kuram kopā ir četras balsis. Taču Kaspara Upaciera (vairāk zināms kā Ufo) vadītā apvienība Iedzīvotāji, kas tika izveidota kā pretspēks līdz šim valdošajai Zemnieku savienībai, savu kandidātu priekšsēža postenim vēl nav nosaukusi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide