Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Imants Lancmanis

Vīķe-Freiberga un Lancmanis Rundāles pilī sarunāsies par diplomātijas vēsturi

Sestdien, 30. jūlijā, Rundāles pilī ar četriem dažādiem notikumiem norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls Liepājas skaņas Rundāles pilī, un pulkst. 17 interesenti aicināti baudīt arī koncertsarunu, kurā piedalīsies bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un ilggadējais Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis.

Un ko mēs? Septiņi dažādu paaudžu mākslinieki dalās pārdomās, kā turpināt radīt pēc 24. februāra

Šodien paiet tieši divas nedēļas, kopš Krievijas karaspēks rītausmā iebruka Ukrainā. Kopš tā brīža laiks ir ritējis citā tempā. Citkārt divas nedēļas būtu paskrējušas, pat īsti nepamanītas, bet tagad katra sekunde tiek pavadīta galēji nospriegotās emocijās, visas pasaules labas gribas cilvēkiem lūdzot par veselā saprāta atgriešanos.

Dzīves glezna ar Kazu fonā

Uzņēmusi filmu Kaza kāpa debesīs par Kazas paaudzi, kinorežisore Laima Žurgina stāsta par to, kāpēc pēckara bērni grib labi ģērbties un skaisti izskatīties, par atvainošanos Jurim Zvirgzdiņam un par dvēseles pieredzes nozīmi.

Lancmaņa pienākumus Rundāles pilī pārņems Laura Lūse

Kultūras ministrijas (KM) konkursa rezultātā 16 kandidātu konkurencē par nākamo Rundāles pils muzeja direktoru izvēlēta mākslas doktore Laura Lūse, kura amata pienākumus sāks pildīt no nākamā gada 2. janvāra, aģentūru LETA informēja KM sabiedrisko attiecību vadītāja Lita Kokale.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide