Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Īpašums

Saeima pieņem likumu par piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanu

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu, kas noteiks kārtību, kādā sākams un īstenojams vienota īpašuma izveidošanas process piespiedu dalītā īpašuma gadījumā, ja uz citai personai piederoša zemes īpašuma atrodas daudzdzīvokļu māja ar privatizētu dzīvokļu īpašumiem.

Iznomā par sviestmaizi

Pamatīgas galvassāpes Aizsardzības ministrijai (AM) radījis īpašums Rīgā, Krustabaznīcas ielā 11, ko pirms vairāk nekā 20 gadiem Nacionālo bruņoto spēku (NBS) štāba bataljons iznomāja bijušā Privatizācijas aģentūras vadītāja Jāņa Nagļa uzņēmumam Arsan.

Īpašuma apdrošināšana pieaug lēni

"Īpašumu apdrošināšanas segmentā pieprasījuma un parakstīto prēmiju apjoma ziņā izaugsme saglabājas pavisam neliela," atzīst ERGO Riska parakstīšanas departamenta direktors Ritvars Heniņš. Saskaņā ar Latvijas Apdrošināšanas asociācijas datiem 2015. gadā īpašumu apdrošināšana pēc parakstīto prēmiju apmēra bija tikai 13,7% no kopējā apdrošināšanas tirgus, bet pieaugums attiecībā pret iepriekšējo gadu - tikai 3,2%.

TM neizdarība ļauj ar viltotiem dokumentiem izkrāpt miruša cilvēka īpašumu

Igors vasaru nebija sevišķi saplānojis. Nekādi tālāki ceļojumi - radu apciemošana Krievijā vai kādi tūrisma braucieni. 54 gadus vecais Igors bija viens, dzīvoja no uzkrājumiem un bija taupīgs. Priecājās būt labā kompānijā un neatteica drauga ģimenes aicinājumam braukt uz viņu vasarnīcu. Tobrīd viņi nenojauta, ka redz Igoru pēdējo reizi, svētdien vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Raidījums: Kazahstānā var iegūt TUA Latvijā, samaksājot vien 2800 eiro

"Jums nav jāpērk dārgs īpašums, jums nav jāveic investīcijas biznesā, jums nav jāmaksā nodokļi, jums nav nepārtraukti jāatrodas Eiropas Savienības teritorijā. Tā vietā mēs jums piedāvājam pašu lētāko veidu kā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā!", tāds ir reklāmas teksts no Kazahstānas tūrisma aģentūras Afina Travel. Tiem, kuri grib brīvi uzturēties Eiropā, bet nevēlas iztērēt pārāk daudz, firma Astanā piedāvā nodibināt uzņēmumu Kazahstānā, bet Latvijā atvērt tā filiāli jeb pārstāvniecību, svētdien ziņo TV3 raidījums Nekā personīga.

Vienotība lūgs apturēt ēkas izsoli Grēcinieku ielā 34

Rīgas domes (RD) vadība pirms gaidāmās pašvaldību īpašumu izsoles nav pilnvērtīgi izvērtējusi, kā ēkas primāri izmantot pilsētas un rīdzinieku vajadzībām. Partija Vienotība par nepareizu uzskata izveidojušos situāciju, kad dome iecerējusi atbrīvoties no sev piederošām vērtīgām ēkām, kamēr Pašvaldības ieņēmumu pārvalde par telpu nomu privātuzņēmējam maksā vidēji 360 000 latu gadā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide