Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Pirmdiena, 6. februāris
Dace, Dārta, Dora

Izmaiņas

Izmaiņas regulējumā ļaus elastīgāk izmantot valsts iegādātās vakcīnas pret gripu

Šogad stājušās spēkā izmaiņas Ministru kabineta (MK) Vakcinācijas noteikumos, kas paredz elastīgāku iespēju rīcībai ar valsts iegādātajām vakcīnām pret gripu, ja veidojas vakcīnu atlikums. Tādējādi paredzams, ka gan šajā, gan turpmākajās sezonās būs iespējams efektīvāk plānot vakcinācijas pret gripu procesu un veicināt sabiedrības aizsardzību pret smagu slimības gaitu ar gripu, teikts šodien MK izskatītajā informatīvajā ziņojumā par vakcīnu pret sezonālo gripu iegādi.

RD skaidro nekustamā īpašuma nodokļa izmaiņas

Rīgas dome (RD) pieņēmusi lēmumu no 2016.gada 1.janvāra mainīt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmes. Par plānoto reformu saņemti daudzi rīdzinieku jautājumi. RD skaidro NĪN izmaiņas.

Būt vai nebūt vēl vienam centralizētajam eksāmenam - vērtē nozares pārstāvji

Izskatot Izglītības attīstības pamatnostādnes 2014.-2020.gadam, valdība otrdien atbalstīja izglītības un zinātnes ministra Vjačeslava Dombrovska (Reformu partija) rosinājumu ieviest vēl vienu centralizēto jeb obligāto eksāmenu vidusskolēniem - fizikā vai ķīmijā. Portāla Diena.lv aptaujāto skolu un ar izglītības jomu saistīto organizāciju pārstāvji atzīst, ka šāda ierosme ir jaunums, nākusi negaidīti un vēl ir daudz neskaidrību, kas jārisina, pirms šādu izmaiņu ieviešanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide