Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Jūrmalas festivāls

FOTO: Operzvaigzne Antoņenko žilbina operas Zemnieka gods koncertuzvedumā

Piektdien, 26. jūlijā, Jūrmalas festivālā izskanēja vienas no skaistākajām itāļu operām Pjetro Maskanji Zemnieka gods koncertuzvedums. Kopā ar pasaulslaveno operdziedātāju Aleksandru Antoņenko uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzmirdzēja vācu mecosoprāns Denīze Uzuna, baritons Jānis Apeinis, soprāns Alisa Zinovjeva un mecosoprāns Andžella Goba. Spēcīgi kaislību izvirdumi, versmainas melodiju krāces un kulminācijas dinamiskā dzīves reāliju stāstā izdzīvoja izcils solistu zvaigznājs un Jūrmalas festivāla orķestris, diriģenta Vello Pāna (Igaunija) vadībā.

FOTO: Jūrmalas festivāla noslēguma koncerts

Sestdien, 28. jūlijā, ar grandiozu GALA koncertu noslēdzās 4. Jūrmalas festivāls, tā noslēguma koncertā uzstājās festivāla goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko (tenors), starptautiski atzītā latviešu operdziedātāja Alisa Zinovjeva (soprāns) un izcilākais latviešu basbaritons Egils Siliņš, informēja pasākuma pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Šovakar nenotiks plānotais Aleksandra Antoņenko solo koncerts

Dzintaru Koncertzāles administrācija informē, ka tenora Aleksandra Antoņenko un pianista Daniela Pavļuta koncerts, kurš tika plānots 14. jūlijā plkst. 18 tiek atcelts mākslinieka Aleksandra Antoņenko slimības dēļ. 

Personības un pārsteigumi otrajā Jūrmalas festivālā

Jūrmalas festivālā, kas Dzintaru koncertzālē notiks jau otro vasaru, astoņos koncertos no 11. līdz 16. jūlijam līdz ar festivāla goda mākslinieku, pasaulē slavenāko Latvijas tenoru Aleksandru Antoņenko piedalīsies pasaulē atzīti Latvijas mākslinieki Ksenija Sidorova, Egils Siliņš, Vestards Šimkus, Alise Zinovjeva, Ainārs Rubiķis, kā arī izcili viesi, sākot ar teju vai pārcilvēciski virtuozo trompetistu Sergeju Nakarjakovu un beidzot ar Londonas mūziklu zvaigznēm.

Latvijā pirmo reizi viesosies Teatro di Milano baleta trupa

21. jūlijā Dzintaru koncertzālē Jūrmalas festivālā ar baletuzvedumu _Viva Verdi _pirmo reizi Latvijā uzstāsies Milānas operas un baleta teātra _Teatro di Milano _baleta trupa, informēja koncertzāles pārstāve Dace Ankipāne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide