Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Kongresu nams

Mūzikas padome: Kongresu namu Nacionālās akustiskās koncertzāles vajadzībām vajadzētu būtiski paplašināt

Latvijas Mūzikas padome 27. oktobra sēdē, pēc iepazīšanās ar padziļinātās Rīgas Kongresu nama izpētes rezultātiem par Nacionālās akustiskās koncertzāles telpu un funkcionālās programmas savietojamību (veicot tā pārbūvi), lēma, ka nams Krišjāņa Valdemāra ielā 5 ir ietverams starp turpmāk izskatāmajām Nacionālās akustiskās koncertzāles novietnēm, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Rīgā uzstāsies deju apvienība Los Vivancos

3. oktobrī plkst. 19.30 Rīgas Kongresu namā pirmo reizi uzstāsies teatrālā deju šova apvienība Los Vivancos, ko veidot palīdzējis Cirque du Soleil izrādes režisors Danielle Finci Paska. Dejas izrāde – šovs Aeternum (Mūžība) ir septiņu izcilu un talantīgu brāļu veikums, kam piemīt dzīva, pat spridzinoša enerģētika, informē komunikācijas aģentūras Communications & Strategies pārstāve Nadīna Erdmane.

FOTO: Rendijas Kraufordas koncerts Kongresu namā

Sākotnēji bija paredzēts, ka Rendija Krauforda uzstāsies kopā ar klavierspēles virtuozu un komponistu Džo Semplu, taču viņš slimības dēļ ir atcēlis Eiropas turneju, tāpēc Rendiju Kraufordu koncertā Rīgas Kongresu namā 14. novembrī pavadīja pianists Leons Biskvers un Džo Sempla trio mūziķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide