Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Labvēlīgais tips

Latvijas 1. rokkafejnīca svin 12. dzimšanas dienu

Svinot 12 gadus Rīgā, Latvijas 1. rokkafejnīca ielūdz uz svētku koncertiem. Pavasara cēlienā klausītājus pulcēs latviešu populārās mūzikas grandi Labvēlīgais tips, grupas Rīgas modes, Bad Habits_, Čipsis un Dullais un RAUM.

VIDEO: Grupa Labvēlīgais tips izdod dziesmu Es gribu būt tievs

Jauns gads un jauna dziesma grupai Labvēlīgais tips, kas atkal jau trāpa kā naglai uz galvas un tapusi, gaidot savu kārtu vakcinācijas plāna rindā, kā arī meklējot cerības stariņu apkārt valdošajā bezcerībā, – Es gribu būt tievs. Šāda nosaukuma singlam loģiski tapis arī videoklips, informēja grupas pārstāvji.

Grupa Labvēlīgais tips aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs

Iespējams, vispozitīvākā Latvijas grupa Labvēlīgais tips aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem Es nav redzējis Tevi jau sen! Latvijas estrādēs. 25. jūlijā grupa uzstāsies Valmieras, 1. augustā – Saldus, 7. augustā – Ikšķiles, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē, informēja grupas pārstāvji.

Sēdizrādi turpinot – rokas augšā!

Informēt par grupas Labvēlīgais tips koncerttūri gribas asprātīgi, spēlējot līdzi viņu pašu stilam. Bet labāk par viņiem diez vai sanāks... Septembra sākumā Tēvu dienai par godu grupa laida klajā izteikti tematisku singlu Fāters aiziet muterēs, kas bija jāuztver arī kā priekšvēstnesis grupas koncerttūrei, kas 5. oktobrī startēs Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide