Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Labvēlīgais tips

Sēdizrādi turpinot – rokas augšā!

Informēt par grupas Labvēlīgais tips koncerttūri gribas asprātīgi, spēlējot līdzi viņu pašu stilam. Bet labāk par viņiem diez vai sanāks... Septembra sākumā Tēvu dienai par godu grupa laida klajā izteikti tematisku singlu Fāters aiziet muterēs, kas bija jāuztver arī kā priekšvēstnesis grupas koncerttūrei, kas 5. oktobrī startēs Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors.

Fredis: Pleci niez, koncerti būs!

Labvēlīgā tipa līderis Fredis labprāt dzīvotu tikai uz skatuves, bet, tā kā tas nav iespējams, no koncertiem atteicies vispār. Šonedēļ sarīkotie _Labvēlīgā tipa _koncerti kuplajam fanu pulkam ir reta iespēja viņus redzēt vēlreiz.

Grupa Labvēlīgais Tips nāk klajā ar singlu Ciema aristokrāts

Pašvaldību vēlēšanu gaidās grupa Labvēlīgais Tips saviem klausītājiem piedāvā jaunu singlu Ciema aristokrāts. Dziesma savu pirmatskaņojumu piedzīvoja grupas koncertsērijas _Tikai 20 laikā, _informēja grupas menedžments.

Labvēlīgais Tips jubilejas koncertsēriju atklās Arēnā Rīga

Piektdien, 12.oktobrī ar koncertu _Arēnā Rīga, grupa Labvēlīgais Tips _atklās savu jubilejas koncertsēriju _Tikai 20. _Grupas iecienītos hitus _Omnibuss, Alumīnija cūka, Pīrādziņ, nāc ārā! Lai, Koka klucis Konstantīns _un citus mūziķi uz skatuves atskaņošot arī kopā ar kādu pirmatskaņojumu._Labvēlīgā Tipa _muzikālais sniegums _Arēnā Rīga _tiks papildināts arī īpašu šovu.

Labvēlīgais Tips izdod singlu un gatavojas koncerttūrei

Iepazīstinot klausītājus ar jaunu singlu Bilbao, grupa _Labvēlīgais Tips _sāk sagatavošanās darbus savai jubilejas koncerttūrei, kurai dots nosaukums _Tikai 20.Bilbao _tapšanā bez tradicionālā autoru trio - Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis - piedalījusies Agnese Vīksniņa, deju grupas Fandango vadītaja, kas ir dziesmas teksta autore un mūzikas līdzautore.

Audio: Labvēlīgais Tips piedāvā jaunu dziesmu

Grupa Labvēlīgais Tips līdz ar vasaras izskaņu laiž klajā jaunu singlu ar nosaukumu 250. Šis singls ir kā draudzīgs sveiciens viesiem labi un ne tik labi zināmajiem nozīmīgo jubileju atzīmētājiem, portālam Diena.lv pastāstīja grupas pārstāve Inita Zīmele.Pats Labvēlīgais Tips gan saka, ka neko citu kā vien pavisam drīzu rudens iestāšanos neatzīmē, jo rudens - tas ir Labvēlīgā Tipa tradicionālo koncertšovu laiks, kuriem šogad dots nosaukums 250.

Labvēlīgais tips dodas pavasara koncertsērijā

Grupa "Labvēlīgais Tips" dosies ikgadējā pavasara koncertsērijā pa Latvijas tuvākiem un tālākiem novadiem, aģentūru BNS informēja mūziķu pārstāve Inita Zīmele.Mūziķi piedāvās klausītājiem koncertprogrammu "Kurvis", kas ir arī jaunākā grupas albuma nosaukums.Aizvadītais gads grupai bijis varen darbīgs un ražīgs, par ko liecina dalība vairākos lielos projektos, piemēram, piedalīšanās "Žurkas Kornēlijas" izrādē, viesošanās Anglijas latviešu Līgo svētku pasākumā, "Līgo Raiskumā" organizēšana un muzikālā noformējuma veidošana uzvedumam "Kad vēji dzied burās" Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros, tādēļ arī dziesmu kurvis padevies tāds paprāvāks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide