Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Labvēlīgais tips ielūdz uz spožu Vecgada šovu Lai laime nepāriet 2026

Zaļās koka čūskas gads drīzumā gatavojas apēst pats savu asti, tādēļ šajā dramatiskajā brīdī talkā nāk grupa “Labvēlīgais tips”, kura jau tradicionāli ālēsies, spēlēs un jokos savā ikgadējā Vecgada šovā “Lai laime nepāriet 2026” spožākajās Latvijas lokācijās.

Vecgada šovs kļuvis par tradīciju tiem, kuri vēlas dzirdēt pazīstamus grupas hitus, novērtēt pirmatskaņojumus, pasmieties, redzēt īpašus viesus, sagaidīt pārsteigumus un – bufetes pārtraukumā – iepazīties gan ar sortimentu, gan citiem apmeklētājiem, ļaujoties šampanieša burbuļu vilinājumam.

“Labvēlīgais tips” gada pēdējā nedēļā ienesīs prieka dzirksti katrā sirdī un nodrošinās decembrī tik nepieciešamo C un D vitamīna devu. Turklāt viss notiks ar komfortu – labi apkurinātās un nosiltinātās Latvijas koncertzālēs. 25. decembrī grupa viesosies Valmieras Kultūras centrā, 26. decembrī – Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, 27. decembrī – Ventspils teātra namā “Jūras vārti”, 28. decembrī – Vidzemes koncertzālē Cēsīs, 29. decembrī – Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē, lai visbeidzot 31. decembrī par spožāko punktu Rīgā padarītu Ķīpsalas halli.

Pirmajā pasākuma daļā sagaidāms jautrs gada pārskats par būšanām un nebūšanām valstī, bet otrajā ikviens tiks aicināts aizmirst, ka šis ir koncerts ar sēdvietām, un ļauties svētku laika līksmei. Lai cik neticami tas arī neizklausītos, koncertā skanēs tikai un vienīgi vokāli instrumentālā ansambļa “Labvēlīgais tips” apzeltītais dziesmu fonds – plus pa kādam jaunumam un pirmatskaņojumam.

Kopā ar visiem svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Pirms koncerta un pārtraukumā prieka dzirksti uzšķils Kaspars Upaciers jeb UFO.

Un, kā allaž, visi aicināti atcerēties divus zelta likumus – “Kurš ātrāk nopērk biļeti, tas labākā vietā sēž” un “Kurš ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes”. Biļetes uz Vecgada šovu “Lai laime nepāriet 2026” pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs vai bilesuparadize.lv.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja