Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija

LIKTA atklātā vēstulē Straujumai iebilst pret ieguldījumu apjoma samazinājumu IT jomā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai, finanšu ministram Andrim Vilkam un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Romānam Naudiņam adresēta vēstule par Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju samazinājumu prioritārajam virzienam "IKT pieejamība, e-pārvalde un pakalpojumi".

Neapstāties pie sasniegtā

e-pārvaldes jomā, kopumā parādot atzīstamu izaugsmi elektroniskās pārvaldes attīstībā. Starp 27 ES valstīm, kā arī Horvātiju, Īslandi, Norvēģiju, Šveici un Turciju, Latvija sasniegusi 15. vietu.Tomēr, nesakārtojot tik būtisku jautājumu kā elektroniskā identitāte, Latvija savus sasniegumus var padarīt par nebijušiem.

Bāliņa atkārtoti ievēlāta par LIKTA prezidenti

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) gadskārtējā kopsapulcē par LIKTA prezidenti atkārtoti ievēlēta Signe Bāliņa.Sapulces gaitā tika prezentēti un apstiprināti LIKTA valdes ziņojums par paveikto pārskata periodā un revīzijas komisijas ziņojums, kā arī ievēlēta valde uz diviem gadiem šādā sastāvā: Signe Bāliņa, Jānis Bergs, Ģirts Bērziņš, Juris Binde, Eva Butāne, Māra Jākobsone, Sandis Kolomenskis, Armands Magone, Andrejs Vasiļjevs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide