Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas koncerti

Vācijas koncertaģentūra sašutusi par VSIA Latvijas koncerti attieksmi

Ja šovakar Lielās mūzikas balvas ceremonijā uzvarētāju vidū tiks nosaukts obojista Egila Upatnieka vārds, visticamāk, viņš tomēr uz skatuves nekāps. Mūziķis kopā ar kolēģi Egīlu Šēferu spēlē arī dāņu kvintetā Carion, un šī ansambļa uzstāšanās Rīgas festivālā šā gada 15. jūnijā ir apdraudēta, par ko trauksmi ceļ Vācijas mūzikas aģentūra Rosenthal Musikmanagement. Tāpēc E. Upatnieks informējis VSIA Latvijas koncerti, lai nerēķinās ar viņa dalību Lielās mūzikas balvas ceremonijā.

Eiropas vainagā – septiņi latviešu jaundarbi

Dažādas Ziemassvētku sajūtas septiņu latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumos valdīs _Latvijas koncertu _rīkotajā, ikgadējā festivāla _Eiropas Ziemassvētki _atklāšanas koncertā Eiropas vainags 6. decembrī koncertzālē Rīga.

Valsts svētku skaņa

Šis ir ceturtais gads, kad mēs, Latvijas koncerti, kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu veidojam valsts svētku koncertu koncepciju. Kad viņam bija pirmais 18. novembris prezidenta amatā, arī mums bija pirmā reize, kad saņēmām valsts pasūtījumu valsts svētku koncertiem, _Latvijas koncertu _vadītājs Guntars Ķirsis atceras, ka toreiz viņa vadītā valsts koncertorganizācija uzvarēja konkursā, piedāvājot koncepciju, ka svētki ir ne tikai Rīgā, bet visos Latvijas novados.

Zināmi klasiskās mūzikas konkursa Radīti mūzikai dalībnieki

Atklāti šova Radīti mūzikai dalībnieki, kuri sešos svētdienu vakaros, sākot no 20. aprīļa, apliecinās savu talantu televīzijas skatītājiem. Šovā piedalīsies jaunie mūziķi - vijolniece Sabīne Sergejeva, tubas mūziķis Kaspars Šmits, soprāns Marlēna Keine, čellists Marks Viļenskis, pianisti Katrīna Gupalo un Dainis Tenis, kā arī sitaminstrumentālisti Elvijs Endelis un Mikus Bāliņš, informēja LTV pārstāve Laura Brokāne.

Rudens kamermūzikas festivālu atklās Artemis

VSIA Latvijas koncertu organizēto Rudens kamermūzikas festivālu sestdien, 28. septembrī, plkst. 19 Mazajā ģildē atklās viens no pasaules labākajiem stīgu kvartetiem Artemis, kurā I vijole ir izcilā latviešu kamermūziķe un soliste Vineta Sareika, pavēstīja Latvijas koncertu pārstāve Rinta Bružēvica.

Mūzikas un dzejas uzvedums Imants un Ziedonis

15. maijā Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā plkst. 19 notiks mūzikas un dzejas uzvedums Imants un Ziedonis, informēja Latvijas Koncerti pārstāve Rinta Bružēvica. Tā pamatā – Imanta Kalniņa dziesmas ar Ziedoņa dzeju un rakstnieka pārdomām paša balss ieskaņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide