Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Latvijas rekords

Svarcēlājai Kohai ar valsts rekordu ceturtā vieta PČ junioriem

Latvijas talantīgā svarcēlāja Rebeka Koha sestdien izcīnīja ceturto vietu Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā junioriem, uzstādot Latvijas pieaugušo rekordu.Svara kategorijā līdz 48 kilogramiem 16 gadus vecā Koha savā A starta grupā raušanā veica trīs sekmīgus mēģinājumus un ar paceltiem 73 kilogramiem ierindojās trešajā vietā, tiekot pie mazās bronzas godalgas.

Pastarei jauns Latvijas rekords 20 kilometru soļošanā

Latvijas soļotāja Agnese Pastare sestdien Gdaņskā sasniegusi jaunu Latvijas rekordu 20 kilometru distancē.Tradicionālajā Polijas pasta kausa izcīņā Pastare distanci veica vienā stundā, 29 minūtēs un 55 sekundēs, sportiste pavēstījusi savā Twitter kontā.Aizvadītajās sacensībās latviešu sportiste izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, tuvāko sekotāju apsteidzot par vairāk nekā sešām ar pusi minūtēm.