Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Latvijas Zinātņu akadēmija

Zinātņu akadēmijai lieli plāni

Lai gan lūgumu nodot Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īpašumā bez atlīdzības ēku Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, savā vēstulē finanšu ministram LZA izteica pirms trim gadiem, tikai tagad šis jautājums nonācis līdz izskatīšanai valdībā. Finanšu ministrs savu akceptu šim darījumam jau devis, apliecināja Finanšu ministrija (FM).

LZA konsilijs iesaka atlikt novadu reformu un sagatavot vispusīgu analīzi

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) konsilijs iesaka atlikt administratīvi teritoriālās reformas (ATR) ieviešanu līdz brīdim, kad reformas virzītāji būs sagatavojuši vispusīgu analīzi un izskaidrojuši sabiedrībai pierādījumos balstītus priekšlikumus, aģentūru LETA informēja LZA sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Stengrevica.

LZA akadēmiķis: Himna solo izpildījumā ir kārtējā ASV kultūras invāzija

Ekspertu konsīlijā par valsts himnas atskaņošanas praksi nepiedalījos, tomēr uzskatu, ka šādai sarunai bija jēga un problēma tajā ir. Ne visi uzmanīgi ir lasījuši pasākuma programmu. Neizteikšos arī par pareizu himnas atskaņošanu. Tas ir jautājums, kas jārisina speciālistiem mūzikas jomā. Galveno problēmu saskatu jautājumā, vai ir pieļaujams himnas izpildījums solista izpildījumā svinīgos pasākumos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide