Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Lauris Gundars

Mana pirmā Teātra diena

Izdzirdot radio rīta sveikumu visiem teātriniekiem Starptautiskajā teātra dienā, jau gluži pierasti un bez domāšanas neattiecināju to uz sevi. Man allaž bijis jāmulst, šo svētku sveicienus saņemot arī privāti, taču līdz šim gadam nebiju par šīs neatbilstības iemesliem pat aizdomājies.

Dramaturģijas pamatu īsais kurss

2013. gada aprīlī un maijā Darbnīcās tiks piedāvāts Dramaturģijas pamatu īsais kurss. Pasniedzēji – dramaturgi Lauris Gundars un Jānis Balodis.

Mums nekā nav!...

Visu pagājušo nedēļu Dirty Deal Teatro telpās Spīķeros režisori Mārtiņš Eihe un Valters Sīlis strādāja ar divām visjaunākajām latviešu lugām – pieredzējušā Ērika Vilsona Laimes malu un pavisam jaunās Justīnes Kļavas Gerač, mans brāli!. Šie divi teksti bija īpašas žūrijas atlasīti no četrpadsmit (!) biedrības Darbnīcas izsludinātā konkursa 36 stundas ietvaros iesūtītajiem.

Zāles nacionālās domāšanas īpatnībām

Obligāta replika par Nacionālās attīstības plānu Dirty Deal teatroJāņa Baloža un Co domas par Latvijas Nacionālās attīstības plānu ir jādzird ikvienam Latvijas iedzīvotājam – gan tam, kas šķauda visam virsū, gan tam, kas pret savu dzīvi attiecas ar cieņu.

Lauris Gundars Valmieras teātrī iestudē savu lugu Trio

21. oktobrī Valmieras drāmas teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos Laura Gundara luga Trio. Pats lugas autors šoreiz ir arī izrādes režisors, kas lugu veltījis Valmieras teātra trim aktieriem - Annai Putniņai, Tālivaldim Lasmanim un Imantam Stradam.Nozīmīgi, ka šis būs lugas pirmiestudējums, portālu Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide