Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Liebritānija

Britu vēstnieka ES demisija apdraud Brexit sarunas

Apvienotās Karalistes premjerministre Terēza Meja, kura ir apsolījusi līdz marta beigām iedarbināt Lisabonas līguma 50. pantu un oficiāli sākt sarunas ar Eiropas Savienību (ES) par Lielbritānijas izstāšanos, saskārusies ar kārtējo nopietno kavēkli saviem plāniem. Šonedēļ par aiziešanu no amata paziņojis Lielbritānijas vēstnieks ES Aivans Rodžerss, kurš Mejas valdībai pārmet kompetences un skaidras pozīcijas trūkumu pirms drīzumā gaidāmajām sarunām.

Lielbritānijas valdība apstiprina Hinklijpointas AES projektu

Lielbritānijas valdība ceturtdien apstiprināja atomelektrostacijas (AES) būvniecību Hinklijpointā, kas ir pirmā britu AES pēdējās paaudzes laikā, tomēr valdība ir noteikusi ierobežojumus, lai mazinātu bažas par Ķīnas iesaisti šajā Eiropai nozīmīgajā projektā.

Lielbritānija imigrantu dēļ pastiprinās patrulēšanu Lamanšā

Lielbritānija pastiprinās patrulēšanu Lamanša šaurumā, ņemot vērā to, ka stingrie drošības pasākumi Kalē Francijas ziemeļos izraisījuši nelegālo imigrantu mēģinājumus Lielbritāniju sasniegt ar laivām, otrdien paziņoja valdības pārstāvis.

Lielbritānijā uzsākta trešā kampaņa par izstāšanos no ES

Grupa britu leiboristu trešdien uzsāka kampaņu par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), un tā jau ir trešā eiroskeptiķu kampaņa, kas ievadīta pirms gaidāmā referenduma par Apvienotās Karalistes turpmāko dalību ES.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide