Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mārtiņa Bunkus slepkavība

Bunkus ģimene lūdz izvērtēt, vai Ķuzis nav maldinājis par lietas virzību

Pērn 30. maijā nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene ir vērsusies pie iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV), lūdzot izvērtēt, vai Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis "nav apzināti maldinājis sabiedrību par lietas izmeklēšanas gaitu un, ja ir, tad vērtēt viņa atbilstību amatam", teikts administratora ģimenes izplatītajā paziņojumā medijiem.

Bunkus brālis sašutis par Ķuža izteikumiem

Ceturtdien noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus paziņoja, ka tiek veidots nodibinājums nolūkā veicināt slepkavības izmeklēšanu, jo uzskata, ka policija pašlaik nav uzdevuma augstumos. Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis Kristapa Bunkus izteikumus vērtēja kritiski un norādīja, ka viņam "nav saprotams uz policiju patlaban vērsto pārmetumu mērķis, vēl jo vairāk, kad izmeklēšana ir pavirzījusies uz priekšu." Šie izteikumi sadusmojuši Kristapu Bunku, kurš vērsies pie medijiem ar vēl vienu paziņojumu.

Policija: Nav saprotams par Bunkus slepkavības izmeklēšanu pausto pārmetumu mērķis

Nav šaubu, ka maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšana virz'ās uz priekšu, taču kopainu par šo procesu zina tikai izmeklētāji. Tā, reaģējot uz Bunkus ģimenes locekļu lēmumu izveidot fondu, kura līdzekļus novirzīt sekmīgākai lietas izmeklēšanai, norāda Valsts policija.

Bunkus ģimene kritizē policijas darbu un veidos nodibinājumu

Nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus tuvinieki uzskata, ka nozieguma izmeklēšana norit pārāk gausi, tāpēc veidos nodibinājumu, lai procesu veicinātu. Par to paziņojumā medijiem informēja Bunkus ģimene.

Bunkus ģimene: policijas izmeklēšana norit pārāk gausi

Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā tiesisko palīdzību Latvijas policijai sniedz Lietuva, Polija, Vācija un vēl divas valstis, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga. Tikmēr nogalinātā advokāta ģimene par likumsargu darbu ir kritiska.

Ķuzis prognozē, ka Bunkus slepkavas aizturēs vai vismaz noskaidros

Advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavas izdosies aizturēt vai vismaz noskaidrot nodarījuma apstākļus, ceturtdien intervijā Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā pieļāva Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide