Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Mārtiņa Bunkus slepkavība

Bunkus brālis sašutis par Ķuža izteikumiem

Ceturtdien noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus paziņoja, ka tiek veidots nodibinājums nolūkā veicināt slepkavības izmeklēšanu, jo uzskata, ka policija pašlaik nav uzdevuma augstumos. Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis Kristapa Bunkus izteikumus vērtēja kritiski un norādīja, ka viņam "nav saprotams uz policiju patlaban vērsto pārmetumu mērķis, vēl jo vairāk, kad izmeklēšana ir pavirzījusies uz priekšu." Šie izteikumi sadusmojuši Kristapu Bunku, kurš vērsies pie medijiem ar vēl vienu paziņojumu.

Policija: Nav saprotams par Bunkus slepkavības izmeklēšanu pausto pārmetumu mērķis

Nav šaubu, ka maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšana virz'ās uz priekšu, taču kopainu par šo procesu zina tikai izmeklētāji. Tā, reaģējot uz Bunkus ģimenes locekļu lēmumu izveidot fondu, kura līdzekļus novirzīt sekmīgākai lietas izmeklēšanai, norāda Valsts policija.

Aicina pieteikties Bunkus mantiniekus un kreditorus

Zvērināta notāre Ingūna Bobrovska ir izsludinājusi mantojuma atklāšanos un uzaicinājusi pieteikties visus mantiniekus, kreditorus, kā arī citas personas, kurām ir tiesības uz noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojumu, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētā informācija.

Bunkus slepkavība: Apzināja pēdas vai... piepēdoja?

Par to, kā no malas izskatās maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšana, ar Valdi Pumpuru, kurš savulaik bija Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks, bet deviņdesmitajos gados izmeklēja slepkavību lietas, sarunājas Romāns Meļņiks.

Bernis: Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank adminstratoru

Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par ABLV Bank administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā 1 pret 1 sacīja Bernis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide