Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Mazā Mežotnes pils

Vairāk nekā antīks. Antoņenko un Holberga atgriežas Mežotnes pilī

"Šis koncerts ir atmiņas par to, kas ir bijis no studiju laikiem līdz šodienai, savukārt Tosti neapoliešu dziesmas un Donaudi man ir kaut kas pilnīgi jauns, ko nekad vēl neesmu dziedājis," tenors Aleksandrs Antoņenko saka par koncertprogrammu Antique+, kuru viņš kopā ar pianisti, ilggadējo Latvijas Nacionālās operas solistu koncertmeistari Lailu Holbergu atskaņos 1. oktobra vakarā Mazajā Mežotnes pilī. Koncerts, kurš, starp citu, notiks tieši Starptautiskajā mūzikas dienā, būs pagaidām vienīgā iespēja dzirdēt starptautiski pieprasītā Latvijas tenora balsi dziedoņa dzimtenē.

Mazās Mežotnes pils koncertsezonu noslēgs Ingas Kalnas un Diānas Ketleres koncerts

Sestdien, 3. septembrī, Mazās Mežotnes pils 13. koncertsezonu noslēgs koncerts intīmākā atmosfērā, kas ievedīs rudens noskaņās. Pilī tiks uzņemtas mīļas viešņas - soprāns Inga Kalna un pianiste Diāna Ketlere -, un viņas uzstāsies ar latviešu vokālās kamermūzikas programmu, kurā spīdēs arī pašmāju komponistu sniegums, informēja koncerta rīkotāji.

Foto: Izskanējis koncerts Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne

Sestdien plkst. 19.00 Mazajā Mežotnes pilī norisinājās tradicionālais Pētera Vaska fonda vasaras koncerts Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne, kurā uzstājās Gunta Ābele (čells), Džovanni Fornazīni (klavieres) un Magdalēna Geka (vijole). Mūziķu trio šī bija publiskā debija.

Pētera Vaska fonda jubilejas koncertā muzicēs klavieru kvartets RIX

31. jūlijā plkst. 19 Mazajā Mežotnes pilī, atzīmējot Pētera Vaska fonda desmit gadu jubileju, koncertā Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne muzicēs klavieru kvartets RIX – pianists Jānis Maļeckis, vijolnieks Sandis Šteinbergs, altiste Ilze Kļava un čellists Reinis Birznieks

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide