Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ministru prezidents

Reta situācija: Visu Latvijas trīs augstāko amatpersonu vietā - aizvietotāji

Bieži negadās, ka vienlaikus prombūtnē ir visas trīs augstākās valsts amatpersonas. Valsts prezidents un premjerministrs pašlaik ir devušies komandējumos, bet Saeimas priekšsēdētāja dažas dienas neveic darba pienākumus privātu neatliekamu iemeslu dēļ, noskaidroja portāls Diena.lv.

Valsts kontrole īgna par premjera izteikumiem

Valsts kontrole pauž neizpratni par valdības vadītāja Māra Kučinska ceturtdienas rītā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma pausto viedokli par Valsts kontroles secinājumiem par gadiem ieilgušu bezdarbību iekšlietu nozares nekustamo īpašumu pārvaldīšanā un dubultajiem standartiem amatpersonu darbībā.

Straujuma: Gatavība turpināt premjera darbu ir mans pienākums

Viņa uzsvēra, ka ir gatava turpināt strādāt valdības vadītājas amatā, ja Valsts prezidents viņu tam izvirzīs. Uz jautājumu, vai viņa vēlas turpināt darbu šajā amatā, Straujuma uzsvēra, ka tas ir smags un ļoti atbildīgs darbs, tač "tas ir mans pienākums, es tā gribētu teikt," sacīja Straujuma.

Kuveitas naftas meklētāji finansējuši Dombrovska grāmatu

Uzņēmuma Balin energy izdevumi naftas meklēšanai Baltijas jūrā nav kuveitiešu vienīgie ieguldījumi mūsu valstī. Vēl pirms naftas meklēšanas sākšanas Kuveitas naftas kompānija ieguldījusi palielus līdzekļus labdarībā un arīdzan finansējusi Ministru prezidenta Valda Dombrovska (Vienotība) grāmatas tulkošanu latviešu valodā. Eksperti notikušajā saskata iespējamu ētikas pārkāpumu, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide