Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ministru prezidents

Reta situācija: Visu Latvijas trīs augstāko amatpersonu vietā - aizvietotāji

Bieži negadās, ka vienlaikus prombūtnē ir visas trīs augstākās valsts amatpersonas. Valsts prezidents un premjerministrs pašlaik ir devušies komandējumos, bet Saeimas priekšsēdētāja dažas dienas neveic darba pienākumus privātu neatliekamu iemeslu dēļ, noskaidroja portāls Diena.lv.

Straujuma: Gatavība turpināt premjera darbu ir mans pienākums

Viņa uzsvēra, ka ir gatava turpināt strādāt valdības vadītājas amatā, ja Valsts prezidents viņu tam izvirzīs. Uz jautājumu, vai viņa vēlas turpināt darbu šajā amatā, Straujuma uzsvēra, ka tas ir smags un ļoti atbildīgs darbs, tač "tas ir mans pienākums, es tā gribētu teikt," sacīja Straujuma.

Kuveitas naftas meklētāji finansējuši Dombrovska grāmatu

Uzņēmuma Balin energy izdevumi naftas meklēšanai Baltijas jūrā nav kuveitiešu vienīgie ieguldījumi mūsu valstī. Vēl pirms naftas meklēšanas sākšanas Kuveitas naftas kompānija ieguldījusi palielus līdzekļus labdarībā un arīdzan finansējusi Ministru prezidenta Valda Dombrovska (Vienotība) grāmatas tulkošanu latviešu valodā. Eksperti notikušajā saskata iespējamu ētikas pārkāpumu, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Kalvītis: Biju pārāk labs, vajadzēja būt daudz nežēlīgākam

Aigars Kalvītis, kurš sēdēja premjera krēslā no 2004. līdz 2007.gadam, par savu lielāko kļūdu premjerēšanas laikā atzina pakļaušanos koalīcijas spiedienam. "Es biju pārāk labs, man vajadzēja būt daudz nežēlīgākam. Tā ir kļūda, jo es padevos koalīcijas spiedienam – pārāk strauji palielinājām algas, pārāk strauji palielinājām pensijas, un, kad pienāca pasaules ekonomikas krīze, mēs to vairs nespējām finansēt," trešdien Latvijas televīzijas raidījumā Sastrēgumstunda sacīja Kalvītis. 

Dombrovskis: šodien ir pabeigta darba sajūta

Pēc Eiropas Savienības finanšu ministru lēmuma uzņemt Latviju eirozonā premjers Valdis Dombrovskis (V) žurnālistiem atzina, ka šodien ir pabeigta darba sajūta, vēsta aģentūra LETA."2014.gada janvāris kā datums eiro ieviešanai tika izvirzīts jau Latvijas ekonomiskās krīzes laikā, un kopš tā laika esam turējušies pie šī mērķa," norāda premjers.

Dombrovskis un Krievijas vicepremjere vienojas stiprināt sadarbību humanitārajā jomā

Piektdien tikšanās laikā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) un Krievijas valdības priekšsēdētāja vietniece Olga Golodeca vienojušies stiprināt starpvalstu sadarbību humanitārajā jomā.Dombrovskis pēc tikšanās žurnālistiem sacīja, ka tās laikā pārrunāta Latvijas un Krievijas sadarbība ekonomiskajos jautājumos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide