Laika ziņas
Šodien
Migla

Padomi

Strijas var apturēt jau laikus

Aizvien vairāk sieviešu ne tikai interesējas, bet arī iegādājas dažādus kosmētiskos līdzekļus, lai koriģētu spogulī ieraudzītās nepatīkamās svītriņas uz savas ādas, kuras dēvējam par strijām. Par to, kas ir strijas un kā tās mazināt, ja reiz parādījušās, stāsta farmaceite Jūlija Krasnova.

Pieci padomi veiksmīgai līguma slēgšanai

Joprojām lielākā daļa mazo un vidējo uzņēmumu neiedziļinās līguma tekstā vai mēģina ekonomēt uz jurista pakalpojumiem - tā rezultātā nereti tiek noslēgti līgumi, kas kādai no līgumslēdzēju pusēm ir neizdevīgi.  Nav būtiski, cik lielu uzņēmumu jūs pārstāviet, svarīgi ir apzināties, ka neprofesionāla vai pavirša attieksme slēdzot līgumu, var jebkuram uzņēmumam radīt nozīmīgus finansiālus zaudējumus. Neatkarīgi, kuru līguma slēdzēja pusi pārstāviet, atgādina juridisko pakalpojumu birojs RemLegal.

Vai tavs pirmklasnieks jau ir apguvis drošu ceļu uz skolu?

"Mammas un tēti, ņemiet pie rokas savus bērnus un savlaicīgi kopā izstaigājiet ceļu uz skolu un mājup. 1. septembrī būs jau par vēlu," mudina žurnālists un satiksmes drošības eksperts Pauls Timrots.

VUGD: Pieci ieteikumi drošai atpūtai pie ūdens

Tuvākajās dienās gaidāms stiprs karstums. Karsts laiks saglabāsies arī nedēļas nogalē, kad tas var sasniegt pat +30..+31 grādu. Daudzi, lai veldzētos no karstuma, dosies peldēties vai atpūsties pie ūdens. Lai nenotiktu nelaime, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas (VUGD) dienests atgādina par drošības padomiem, kas būtu jāievēro.

Rotavīruss uzglūn arī vasarā. Kas jāzina par mazuļiem bīstamo vēdera vīrusu?

Latvijā kopš šā gada 1.janvāra ir uzsākta valsts apmaksāta jaundzimušo vakcinācija pret rotavīrusu. Taču, kamēr vakcinācija nav aptvērusi lielāko daļu mazuļu, saslimstība joprojām saglabājas augsta – gada pirmajos trīs mēnešos saslimuši vairāk kā 1200 cilvēku, liecina Slimību profilakses kontroles centra dati. Kādi ir biežāk sastopamie mīti un neskaidrības par šo lipīgo un īpaši zīdaiņiem bīstamo saslimšanu?

Farmaceitu padomi drošai līgošanai

Ik gadu īsi pēc Jāņiem aptiekās ir vērojamas garas rindas. Līgotāji cīnās ar pēc svētku sekām, ko bieži vien izraisa neuzmanība ugunskuru vai grilu tuvumā, bīstamas izklaides uz ūdens, pārēšanās, kā arī insektu un dzīvnieku kodumi. A/S _Sentor Farm Aptiekas _farmaceiti apkopojuši vērtīgus padomus, kā sagatavoties Jāņiem tā, lai mājas aptieciņā būtu viss nepieciešamais.  

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide