Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Partijas

Lielākās partijas pērn ziedojumos saņēmušas 1,2 miljonus eiro

Lielākās partijas pagājušajā gadā ziedojumos saņēmušas 1 251 183 eiro, un visvairāk ziedots Attīstībai/Par!, Vienotībai un Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), liecina aģentūras LETA apkopotā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja informācija.

Populisma recepte

Pirms sešiem gadiem uz Igaunijas politiskās skatuves parādījās partija, kas pusotra mēneša laikā nopelnīja milzīgu uzmanību medijos, ceturtdaļas vēlētāju atbalstu un... pārtrauca savu darbību. Tās panākumi vēl joprojām mulsina politisko notikumu komentētājus un liek uzdot jautājumu, ko īsti partijās meklē un novērtē vēlētājs

Vienotībai jācenšas nepalikt partneru ēnā

Zaudētais premjera partijas statuss var atsaukties uz Vienotības izredzēm nākamā gada jūnijā paredzētajās pašvaldību vēlēšanās. Tam piekrīt arī Vienotības ģenerālsekretārs Artis Kampars. Viņš atzīst, ka kādam no partijas potenciālajiem saraksta līderiem novados var rasties interese pieslieties citam spēcīgākam politiskajam spēkam, lai piesaistītu pašvaldībai finansējumu.

Seile: No politikas aiziet tā īsti nevar nekad

Bijusī Augstākās padomes un vairāku Saeimu deputāte Anna Seile tagad dzīvo Slīterē un politikos procesus sarunā ar Ināru Egli vērtē no tālā piejūras novada, pati nebūdama nevienā partijā.Fragments no intervijas:Būs pagājuši pieci gadi, kopš aizgājāt no politikas. Daudzi varbūt nepamanīja, ka neesat Vienotībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide