Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Trešdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Peļņa

Augošs tirgus pie krītošas peļņas

Kopš Covid-19 izraisītā pirmā šoka zemākajiem punktiem šā gada martā atsevišķiem rietumvalstu biržas indeksiem ir izdevies pieaugt vairāk nekā par 50%. Tomēr kāpums lielā mērā balstījies uz ziņām par to, ka gan dažādu pasaules valstu valdības, gan centrālās bankas ir gatavas plaši atvērt makus, lai izvairītos no vispārēja tautsaimniecības sabrukuma, kas apjomu ziņā var izrādīties lielāks nekā postošā finanšu krīze pagājušās desmitgades otrajā pusē.

Latvenergo koncerna peļņa pirmajā ceturksnī sasniegusi 57,9 miljonus eiro

AS Latvenergo koncerna apgrozījums šogad pirmajos trijos mēnešos bija 219,768 miljoni eiro, kas ir par 9,1% mazāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā, savukārt koncerna peļņa pieaugusi par 50,9% un bija 57,899 miljoni eiro, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

adidas pērn nopelnījis miljardu eiro

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs adidas pērn strādāja ar 1,02 miljardu eiro tīro peļņu, kas ir visu laiku augstākais līmenis uzņēmuma vēsturē, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Valsts kapitālsabiedrības pauž vēlmi neiemaksāt peļņu Valsts kasē

Ministru kabinetā (MK) arvien aktuālāks kļūst jautājums par nākamā gada budžetu. Diena jau iepriekš vēstījusi, ka situācija nav spīdoša un valdība meklē pēc iespējami labākiem risinājumiem. Viens no svarīgiem aspektiem ir arī valstij piederošo kapitālsabiedrību peļņa, kura gan atsevišķos gadījumos līdz Valsts kasei nenonāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide