Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Piesavināšanās

Latvijā aizturēts Ukrainas bankas CityCommerce Bank līdzīpašnieks

Latvijā aizturēts viens no Ukrainas bankas CityCommerce Bank īpašniekiem Reinis Tumovs, kurš tiek turēts aizdomās par teju 300 miljonu grivnu (9,5 miljonu eiro) piesavināšanos, ceturtdien paziņoja Ukrainas Nacionālās policijas ekonomikas aizsardzības departamentā.

Bijušos Brocēnu pašvaldības grāmatvežus apsūdz par naudas piesavināšanos

Saldus rajona prokuratūra saukusi pie kriminālatbildības divus bijušos Brocēnu novada domes grāmatvedības darbiniekus par pašvaldības naudas piesavināšanos lielā apmērā, kā arī divas Brocēnu novada domes amatpersonas par bezdarbību jeb valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, ja ar to izraisītas smagas sekas.

Vīrietis no līzinga kompānijas piesavinās vairāk nekā 10 automašīnas

Kāds aptuveni 50 gadus vecs vīrietis Liepājā no līzinga kompānijas piesavinājies vairāk nekā desmit automašīnas, tādejādi komercsabiedrībai nodarot būtiskus zaudējumus, portālu Diena.lv informēja Valsts policijā. Kriminālprocess nodots prokuratūrai mēneša sākumā.Kriminālprocess tika ierosināts pret kāda uzņēmuma pārstāvi, aptuveni 50 gadus vecu vīrieti, kurš agrāk policijas redzeslokā nebija nonācis.

Aiztur vīrieti, kurš piesavinājies nomas automašīnu

Policija trešdien, 18.jūnijā, aizturēja kādu 36 gadus vecu vīrieti par nomas automašīnas piesavināšanos, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā.Maija beigās Salaspils policijas iecirknī vērsās kāds automašīnu nomas īpašnieks. Viņš pastāstīja, ka 1978.gadā dzimis vīrietis uz četrām dienām nomā paņēmis Volkswagen Passat markas automašīnu, taču pēc nomas termiņa beigām to nav atgriezis atpakaļ.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide