Laika ziņas
Šodien
Migla

Plūdi

Plūdos Vjetnamā un Kambodžā teju 40 bojāgājušie

Vjetnamā un Kambodžā, kur kopš oktobra sākuma nerimst lietavas, kas izraisījušas plūdus un zemes nogruvumus, stihijā dzīvību zaudējuši teju 40 cilvēki, otrdien vēsta vietējie mediji un amatpersonas.

Plūdos Nigērā 65 bojāgājušie

Plūdos Nigērā, kur trīs mēnešus nebeidzas lietavas, dzīvību zaudējuši 65 cilvēki, bet 330 000 palikuši bez pajumtes, pavēstīja valdība, norādot, ka galvaspilsētā Niamejā plašas teritorijas joprojām ir zem ūdens.

Plūdi izraisa haosu Horvātijas galvaspilsētā

Spēcīga vētra piektdienas vakarā izraisījusi plūdus Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā, ūdens masām pilnībā paralizējot transportu pilsētas centrā, vēsta laikraksts Jutarnji List.

Plūdos Indijā, Nepālā un Bangladešā vairāk nekā 200 cilvēki miruši un miljoniem evakuējušies

Musonu lietusgāžu izraisītajos plūdos Indijā, Nepālā un Bangladešā miruši vairāk nekā 200 cilvēku, kā arī evakuēti miljoniem iedzīvotāji. Plūdi traģiski skāruši arī Indijas Kazirangas nacionālo dabas parku, kurā gājuši bojā vairāk nekā 100 savvaļas dzīvnieku, ieskaitot vismaz astoņus Indijas degunradžus, kuru populācijai draud izmiršana, ziņo BBC.

Japāna gatavojas jaunām postošām lietusgāzēm

Kamēr joprojām turpinās bezvēsts pazudušo meklēšana un to cilvēku evakuācija, kurus no apkārtnes izolējuši plūdi un zemes noslīdējumi, Japāna piektdien gatavojas jaunām postošām lietusgāzēm.

Japānā lietusgāžu izraisītie plūdi izolējuši simtiem cilvēku

Turpinoties katastrofālajām lietusgāzēm, kuru izraisītie plūdi un zemes noslīdējumi prasījuši jau vairāk nekā 60 upurus, ceturtdien Japānas vidienē no apkārtnes atgriezti vairāki simtu cilvēku, kamēr glābēji steidz meklēt bez vēsts pazudušos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide