Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Ramūns Butauts

Butauts: Pārtraukumā nācās pateikt kādu skarbāku vārdu

Latvijas čempionvienības VEF Rīga galvenajam trenerim Ramūnam Butautam Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā puslaika pārtraukumā nācies pateikt skarbākus vārtus, lai vienībai izdotos lauzt cīņas gaitu.

Butauts: Ir gandarījums, taču priecāties nav laika

_VEF Rīga _ir pamats būt gandarītiem par otrdien pagarinājumā gūto uzvaru pār Čehijas ČEZ Nymburk Eiropas kausa spēlē, taču priecāties komandai nav laika, jo nopietni jāgatavojas nākamajām cīņām, aģentūrai BNS pēc panākuma teica Latvijas basketbola čempionvienības galvenais treneris Ramūns Butauts.

Butauts panākumā pret Gravelines uzsver komandas spēli

Visu VEF Rīga basketbolistu darbība kā vienotai komandai ļāva otrdien Eiropas kausa spēlē izcīnīt svarīgu uzvaru izbraukumā pār Francijas čempionāta līderiem Gravelines, aģentūrai BNS teica Latvijas čempionvienības galvenais treneris Ramūns Butauts.

VEF Rīga treneris Butauts gandarīts par sniegumu pret Gravelines

VEF Rīga galvenais treneris Ramūns Butauts slavēja basketbolistus par otrdien izcīnīto uzvaru Eiropas kausa spēlē pār Francijas Gravelines, taču īpaši viņš pateicās līdzjutējiem un priecājās par komandas gara atgriešanos.

Butauts vīlies par VEF sniegumu Valensijā

VEF Rīga galvenais treneris Ramūns Butauts pēc otrdien piedzīvotā zaudējuma Eiropas kausa TOP 16 turnīra spēlē pret Valencia ar 49:80 atklāja, ka ir ļoti vīlies par to, ka komandā trūkst cīņasspara, taču iegūtais labums no zaudējuma ir atziņa ir par to, kā nedrīkst spēlēt.