Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Reinis Hofmanis

ISSP aicina pieteikties radošajām meistarklasēm ar Viku Ekstu un Reini Hofmani

Fotogrāfijas izglītības platforma ISSP izsludinājusi divas radošās meistarklases, kuras vadīs Latvijā pazīstami nozares profesionāļi – māksliniece Vika Eksta un fotogrāfs Reinis Hofmanis. Dalībnieki neatkarīgi no pieredzes aicināti kopīgi reflektēt un veidot fotogrāfiju sērijas par Covid-19 pandēmijas radītajām pārmaiņām, tā piedaloties savdabīgā vizuāla krīzes arhīva veidošanā. Meistarklases norisināsies tiešsaistē sešu nedēļu garumā no maija sākuma, informēja ISSP pārstāvji.

Latviešu fotogrāfs nominēts Sony World Photography Awards

Pasaules fotogrāfijas organizācija šodien paziņoja, kuri darbi nominēti 2013.gada Sony World Photography Awards profesionāļu, brīvajās un jauniešiem domātajās kategorijās. Latviešu fotogrāfs Reinis Hofmanis ir viens no trijiem finālistiem arhitektūras kategorijā profesionāļiem.Šogad saņemts rekordliels pieteikumu skaits - vairāk nekā 122 000 pieteikumi no 170 valstīm, no kuriem žūrija ir atlasījusi fotogrāfijas, kas izceļas citu vidū ar savu iespaidīgo kvalitāti, oriģinalitāti un moderno pievilcību.

Fotogrāfs Hofmanis izcīnījis galveno balvu starptautiskā konkursā

Fotogrāfs no Latvijas Reinis Hofmanis izcīnījis galveno balvu starptautiskā arhitektūras fotokonkursā _Archifoto 2012._Daudzsološā Latvijas fotogrāfa Hofmaņa darbi tika atzīti par labākajiem 26 valstu pārstāvju un vairāk nekā 250 fotogrāfu konkurencē. Žūrijā tika pārstāvēti starptautisku atzinību ieguvušie arhitekti un fotogrāfi, informēja Ārlietu ministrijas Preses un informācijas departamentā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide