Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Saskaņa

Saskaņa Rīgas domē iesniegusi parakstus par Burova atlaišanu

Partija Saskaņa Rīgas domē iesniegusi kopā ar deputātu bloku Rīgai savāktos nepieciešamos 20 parakstus, lai rosinātu Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) atlaišanu no amata, aģentūrai LETA apstiprināja Burova padomniece Baiba Gailīte.

Saskaņa, GKR un bloks Rīgai! noslēguši pamieru

Partijas Saskaņa, Gods kalpot Rīgai (GKR), kā arī deputātu bloks Rīgai! vienojušies par koalīcijas izveidi un šodien plāno apmeklēt gaidāmo sēdi, kurā jālemj par uzticības izteikšanu Rīgas domes priekšsēdētājam Oļegam Burovam (GKR), noskaidroja aģentūra LETA.

GKR nepiekrīt Saskaņas vēlmei izveidot trešo vicemēra amatu

Partija Gods kalpot Rīgai (GKR) nav piekritusi vairākiem Saskaņas un deputātu bloka Rīgai! kopīgi radītā koalīcijas līguma nosacījumiem, tostarp Saskaņas vēlmei izveidot trešo vicemēra amatu un piedāvātajām izmaiņām kapitālsabiedrību pārraudzībā, līdz ar ko ilggadējie partneri un bloks Rīgai! boikotējuši domes sēdi, uz to neierodoties.

Koalīcijas darbs domē pagaidām iepauzēts

Partijas Saskaņa Rīgas domes (RD) frakcija paziņojusi, ka aptur savu darbu koalīcijā līdz brīdim, kamēr Gods kalpot Rīgai (GKR) pieņems lēmumu par turpmāku sadarbību ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF). Saskaņas deputāti tikmēr nepiedalīsies komitejas un domes sēdēs, tādējādi apdraudot arī pašvaldības nākamā gada budžeta pieņemšanu. Domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova (S) skaidro, ka paziņojums par atteikšanos turpmāk strādāt ar NDF, tuvojoties pašvaldības budžeta veidošanai, nācis šādā laikā tieši tādēļ, ka Saskaņa neredz, kā tik nozīmīgā jautājumā būtu iespējams sastrādāties ar NDF.

Saskaņa aptur savu darbu Rīgas domes koalīcijā

Partijas Saskaņa Rīgas domes frakcija nolēmusi apturēt savu darbu koalīcijā līdz brīdim, kamēr Gods kalpot Rīgai! (GKR) pieņems lēmumu par turpmāko sadarbību ar Neatkarīgo deputātu frakciju, ceturtdien pēc sanāksmes ar partijas biedriem paziņoja Rīgas domes priekšsēdētāja Anna Vladova (S).

Baraņņiks neizprot, kāpēc Saskaņa pieprasa viņa atstādināšanu

Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) pārstāvošais Rīgas domes vicemērs Vadims Baraņņiks neizprot, kādēļ Saskaņa tieši šobrīd pieprasījusi viņa atstādināšanu no amata, jo NDF jau vairākus mēnešus ar "saskaņiešiem" neesot nekāda kontakta, žurnālistiem pauda vicemērs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide