Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Taizeme

Taizeme pārstāj izsniegt vīzas iebraucējiem

Lai ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, Taizeme apturējusi vīzu izsniegšanu to ārvalstu pilsoņiem, kuriem bija tiesības saņemt vīzas, ierodoties Taizemē.

Taizemieši atvadījušies no mīļotā valdnieka

Ar greznu mirušā karaļa Pūmipona Adunjadēta izvadīšanas un kremēšanas ceremoniju Taizemē ceturtdien noslēdzās sēru gads. Tautā cienītais karalis Pūmipons nomira pērn 13. oktobrī 88 gadu vecumā, bet gads bija nepieciešams, lai sagatavotos viņa bērēm, kas ilgst piecas dienas. Valsts galvaspilsētas Bangkokas ielās no nelaiķa atvadījās simtiem tūkstošu melnā tērpušos taizemiešu, kuri savas vietas bija ieņēmuši jau pirms vairākām dienām. Oficiālajos bēru pasākumos, kas norisināsies arī piektdien un sestdien, piedalās vairāk nekā 40 valstu monarhi un līderi.

Taizeme pieprasa Google izņemt karalisko ģimeni aizskarošu saturu

Taizeme nosūtījusi augsta ranga amatpersonu delegāciju uz tikšanos ar kompānijas Google pārstāvjiem, lai vienotos par Taizemes karalisko ģimeni aizskaroša satura izņemšanu no Google meklētāja un kompānijai piederošās vietnes YouTube, vēsta The Guardian.

Sprādzienos Taizemē nogalināti četri cilvēki

Taizemes kūrortpilsētā Huahinā un valsts dienvidu provincēs pēdējo 24 stundu laikā ir notikuši deviņi sprādzieni, kuros nogalināti vismaz četri cilvēki un vairāki desmiti ievainoti, piektdien paziņoja varas iestādes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide