Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 5. augusts
Osvalds, Arvils

Tālis Linkaits

Linkaits rosina izvērtēt covidpass.lv anketu nepieciešamību

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) rosina izvērtēt, vai aizvien nepieciešamas Latvijā ieviestās "covidpass.lv" elektroniskās anketas, ja sāks darboties vienotais Eiropas Savienības (ES) digitālais zaļais sertifikāts.

Linkaits: Panākts būtisks progress starptautiskās satiksmes atjaunošanai

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) atzinīgi vērtē Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu panākto vienošanos, lai atvērtu ES robežas kontrolētai, epidemioloģiski drošai ceļošanai, norādot, ka tas ir būtisks progress starptautiskās satiksmes atjaunošanai, aģentūrai LETA pavēstīja Satiksmes ministrijas pārstāvji.

Linkaits: Rīgas lidosta zaudē Baltijas tranzīta mezgla statusu

Starptautiskā lidosta Rīga šobrīd zaudē Baltijas tranzīta mezgla statusu, aģentūrai LETA atzina satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP), komentējot to, ka Ministru kabinets ceturtdien, 4.martā, vēl nelēma par lidojumu atļaušanu uz trešajām valstīm.

Linkaits: Ir svarīgi Rail Baltica sniegtās iespējas maksimāli izmantot reģionu labā

Projektu Rail Baltica jaunā un modernā dzelzceļa infrastruktūra radīs kā satiksmes, tā arī reģionu attīstības iespējas un ir svarīgi, lai tās maksimāli tiktu izmantotas reģionu iedzīvotāju un uzņēmēju labā, konferencē Rail Baltica - jaunas iespējas reģionālajai satiksmei norādīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

Linkaits: LDz jāveic nopietns darbs kļūšanai par caurskatāmu uzņēmumu

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) ir jāveic nopietns darbs, lai kļūtu par uz klientiem orientētu un caurskatāmu kompāniju, pēc Konkurences padomes (KP) lēmuma piespriest 5,7 miljonu eiro sodu par ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu aģentūrai LETA norādīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide