Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts meža dienests

VMD nākamajiem trīs gadiem meža ugunsdzēsībai nepieciešami papildu 9 miljoni eiro

Valsts meža dienestam (VMD) turpmākajiem trijiem gadiem ir nepieciešami papildu 9,757 miljoni eiro atlīdzību nodrošināšanai darbiniekiem, materiāltehniskās bāzes atjaunošanai un uzturēšanai, liecina ceturtdien Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotais informatīvais ziņojums par situāciju VMD meža ugunsdzēsības jomā.

Nomedīts pēdējais vilks šajā sezonā

Tā kā trešdien Vidzemē tika nomedīts pēdējais vilks no pieļaujamiem 275 nomedījamiem vilkiem, šī medību sezona uzskatāma par pabeigtu, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienesta (VMD) pārstāvji.

Jaunās reģistra sistēmas kļūmju sekas izjutīs tūkstošiem mežu īpašnieku

Valsts meža dienests 7.janvārī iedarbināja jauno ģeogrāfiskās informācijas sistēmu, kurā apkopo informāciju par meža zemju platību, vērtību un izmantošanas iespējām. Sistēma, kura izmaksāja 700 tūkstošus eiro, ir kļūdaina, un sekas izjutīs tūkstošiem mežu īpašnieku. Nu dienesta darbiniekiem pašiem jādomā, kā jauno sistēmu piemānīt, lai neapstātos darbi mežā, svētdien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā turpinās mežu ugunsgrēku sezona

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atkal fiksēti un nodzēsti vairāki mežu ugunsgrēki. Kopš gada sākuma liesmas mežos plosījušās līdz ar kūlas ugunsgrēkiem, vēsta Valsts meža dienests.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide