Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valsts meža dienests

ZM: Meža ugunsdzēsībai papildus no valsts budžeta ik gadu vajadzētu 5,4 miljonus

Meža ugunsdzēsībai Latvijā vidējā termiņā turpmāk ik gadu papildus būtu nepieciešams 5,4 miljonu eiro valsts budžeta finansējums, teikts Zemkopības ministrijas (ZM) informatīvajā ziņojumā par situāciju Valsts meža dienestā meža ugunsdzēsības jomā, ko ceturtdien paredzēts izsludināt Valsts sekretāru sanāksmē.

VMD: Lūšu medības Latvijā nav pamata aizliegt

Pērn Vides konsultatīvajā padomē izskanējušais ierosinājumu aizliegt Latvijā lūšu medības nav pamatots un šo dzīvnieku populācija valstī kopumā ir vērtējama kā stabila, informēja Valsts meža dienests (VMD).

Mežzinis Daugavpils mežā atrod nozagtu Volvo

Veicot medību pārbaudi vienā no Daugavpils novada mežiem, Valsts meža dienesta darbinieks (VMD) atradis nozagtu automašīnu Volvo S-80, aģentūru LETA informēja VMD pārstāvji.

Nomedīts pēdējais vilks šajā sezonā

Tā kā trešdien Vidzemē tika nomedīts pēdējais vilks no pieļaujamiem 275 nomedījamiem vilkiem, šī medību sezona uzskatāma par pabeigtu, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienesta (VMD) pārstāvji.

Jaunās reģistra sistēmas kļūmju sekas izjutīs tūkstošiem mežu īpašnieku

Valsts meža dienests 7.janvārī iedarbināja jauno ģeogrāfiskās informācijas sistēmu, kurā apkopo informāciju par meža zemju platību, vērtību un izmantošanas iespējām. Sistēma, kura izmaksāja 700 tūkstošus eiro, ir kļūdaina, un sekas izjutīs tūkstošiem mežu īpašnieku. Nu dienesta darbiniekiem pašiem jādomā, kā jauno sistēmu piemānīt, lai neapstātos darbi mežā, svētdien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide