Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viesturs Roziņš

Klusi, klusi kūst sniegi teātra izrādē

Daugavpils teātris noslēdz savas rudens viesizrādes Rīgā ar režisora Viestura Roziņa iestudējumu Kliedzēji pēc rakstnieka Jāņa Klīdzēja darba Sniegi (1963) motīviem, kas ir pārstāvēts četrās Spēlmaņu nakts kategorijās, arī tādā kā Gada mazās formas izrāde.

Austrumu robežā pirmizrādīs komēdiju Klīnika

Trešdien, 6. janvārī, teātra klubā Austrumu robeža pirmizrādi piedzīvos Ivara Šterna komēdija par varu Klīnika. Lugu iestudējis režisors Viesturs Roziņš, kuram šī ir pirmā sadarbība ar Ivaru Šternu un Austrumu robežu. 

Goda teātris ar izrādi Dērbijas vergi viesosies Dirty Deal Teatro

Svētdien, 16. augustā, Rīgā būs iespējams noskatīties režisora Viestura Roziņa Goda teātrī iestudēto izrādi par mīlestību un brīvību Dērbijas vergi, kas nominēta divām Spēlmaņu nakts balvām, informēja teātra pārstāvji.

Dailes teātrī atcelta pirmizrāde Peldētāju komanda

Radošo meklējumu cikla Brīva skatuve ietvaros paredzētā pirmizrāde Peldētāju komanda, kas bija plānota 5. martā Dailes teātra Kamerzāle, atcelta, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Dailes teātra Kamerzālē top iestudējums Peldētāju komanda

Martā Dailes teātra Kamerzāles repertuāru papildinās Džabera Ramezani lugas Peldētāju komanda iestudējums, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Izrādi veido režisors Viesturs Roziņš. Pirmizrāde paredzēta 5. martā. 

Režijas diplomdarbu centrā - indivīds

Dirty Deal Teatro savas sezonas noslēgumā skatītājiem piedāvāja iespēju novērtēt jauno skatuves mākslinieku sniegumu, vēršot uzmanību uz šī gada Latvijas Kultūras akadēmijas teātra režisoru - maģistra un bakalaura programmas beidzēju - darbiem, kā arī uz jauno horeogrāfu veikumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide