Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Yandex

Yandex.Taxi Rīgā ievieš pakalpojumu Piegāde

Yandex.Taxi Rīgā ir ieviesis jaunu pakalpojumu Piegāde, ar kura palīdzību būs iespējams nodot tuviniekiem dažādas nepieciešamās lietas, piemēram, apģērbus, ēdienu, zāles un higiēnas līdzekļus, savukārt autovadītāji tiks nodrošināti ar papildu pasūtījumiem, informē uzņēmuma pārstāve Olga Demjaņuka.

Yandex.Taxi darbība tuvāko dienu laikā tiks atjaunota

Autotransporta direkcija (ATD) ir pārbaudījusi Yandex.Taxi iesniegtos dokumentus un pārliecinājusies par to atbilstību normatīvo aktu prasībām, tāpēc ir pieņemts lēmums reģistrēt Yandex.Taxi kā tīmekļvietnes vai mobilās lietotnes pakalpojumu sniedzēju. Plānots, ka tuvāko dienu laikā tiks atjaunota mobilās lietotnes Yandex.Taxi un tīmekļvietnes taxi.yandex.lv darbība, portālam Diena.lv pavēstīja ATD pārstāvji.

Yandex.Taxi sev veltītos pārmetumus sauc par nepamatotām spekulācijām

Lietuvā izskanējušas bažas par to, ka taksometru pakalpojumu sniedzējs Yandex.Taxi ar savas mobilās lietotnes palīdzību, iespējams, iegūst un nelikumīgi uzglabā personas datus. Kamēr Lietuvas drošībnieki veic lietotnes pārbaudi un pagaidām iesaka Yandex.Taxi pakalpojumus neizmantot it īpaši valsts sektora un aizsardzības nozares pārstāvjiem, pats uzņēmums sev veltītos pārmetumus noraida un piesauc nepamatotas spekulācijas.

Cert.lv rīcībā vēl nav informācijas par Yandex.Taxi lietotnes radītiem riskiem

Latvijas Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv rīcībā pagaidām nav informācijas par iespējamiem taksometru tiešsaistes pakalpojumu operatora, Krievijas kapitāla kompānijas Yandex.Taxi lietotnes radītiem riskiem datu drošībai, līdz ar to nav iespējams komentēt Lietuvas institūciju secinājumus par tiem, aģentūrai LETA sacīja Cert.lv vadītājas vietnieks Varis Teivāns.

Viļņas vadība prasīs drošībniekiem viedokli par Yandex taksometriem

Viļņas mērija vēlas uzzināt Lietuvas Valsts drošības departamenta (VDD) viedokli par to, vai Krievijas taksometru tiešsaistes pakalpojumu operatora Yandex.Taxi darbība Lietuvā nav pretrunā ar valsts drošības interesēm. Lietuvas sabiedriskā televīzija trešdien ziņoja, ka Yandex.Taxi mātesuzņēmums Yandex atzinis, ka pirms septiņiem gadiem nodevis Krievijas specdienestiem ziņas par klientiem, kas atbalsta opozīciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide