Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Žogs

Austrija gatava būvēt žogu uz robežas ar Ungāriju

Austrija ir pabeigusi gatavoties, lai nepieciešamības gadījumā uz robežas ar Ungāriju nelegālās imigrācijas novēršanai uzstādītu 100 kilometrus garu žogu, paziņojusi Austrijas policija.Žogs varētu tikt ātri uzbūvēts gadījumā, ja palielināsies nelegālo imigrantu pieplūdums. Šobrīd Austrijā ik dienu ierodas 20 līdz 30 nelegālie imigranti.

Uz Latvijas-Krievijas robežas izbūvēti pirmie kilometri žoga

Uz Latvijas-Krievijas robežas izbūvēti aptuveni trīs kilometri žoga, kas būs viens no līdzekļiem, lai apturētu nelegālos robežšķērsotājus, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Austrija sāk būvēt žogu uz robežas ar Slovēniju

Lai uzlabotu nelegālo imigrantu plūsmas kontroli, Austrija sākusi ierīkot 3,7 kilometrus garu žogu pie viena no robežpunktiem ar Slovēniju, otrdien vēsta aģentūra The Local.

Žogā uz Latvijas robežas ar Krieviju ik pēc kilometra būs 100 metru caurums

Šogad sākušies Latvijas - Krievijas robežas iekārtošanas darbi. Tās ierīkošanai atvēlēti pieci miljoni eiro. Patlaban robežas vietā cauri mežiem un purviem stiepjas tikai taciņa un to izmanto cilvēki - kontrabandisti. Šogad pierobežā aizturēti jau vairāk nekā 500 imigranti. Projektā paredzēts iztīrīt plašu, viegli pārskatāmu joslu, grūtāk apsargājamajās vietās - arī žogu, taču žogs savu funkciju varētu nepildīt, jo ik pēc kilometra tajā paredzēti 100 metru caurumi dzīvnieku migrācijai, svētdien vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide