Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dziesmu svētku apmeklētājiem pieejama noderīga lietotne

Mobilā lietotne Svētki ar aktuālu un noderīgu informāciju par Dziesmu un deju svētku norisi pieejama lejupielādei gan dalībniekiem, gan skatītājiem. IT uzņēmuma _Squalio radītā lietotne ir bezmaksas, un to var lejupielādēt kā Apple, tā Android viedierīču īpašnieki.

Ātruma cilts video: Latviju pārņem pasaules velobraukšanas trakums

Portāls Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ātruma cilts sēriju - šoreiz raidījumā viss par un ap riteņbraukšanu, jo studijā viesojas velosportists, fiksīšu karalis Toms Alsbergs, lai iepazīstinātu skatītājus ar aktualitātēm daudzpusīgajā velobraukšanas kultūrā un velo sacensību kaislībām, kuras jau pavisam drīz piedzīvos Rīgas ielas.

Vairs neuzņems skandāliem un kautiņiem bagāto Džerija Springera šovu(1)

Savulaik milzu popularitāti piedzīvojusī ASV televīzijas programma The Jerry Springer Show (Džerija Springera šovs), kas ar ētera kautiņiem, lamāšanos un atklāsmēm par laulāto neuzticību kļuvusi par simbolu zemas proves televīzijai, pēc 27 gadu darbības turpmāk vairs netiks uzņemta, pavēstīja pārstāve sakariem ar presi.

Grupa The Coco'nuts izdod jaunu albumu

Pašmāju blūzroka, indī un alternatīvā džeza grupa The Coco'nuts laiž klajā otro studijas albumu No Other Way Out. Albums ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs un vēsta par attīstību caur grūtībām.

FOTO: Saeimas deputāti un darbinieki talkā sakopj Čakstes muzeja teritoriju

Saeimas deputāti, darbinieki un 8. Jauniešu Saeimas dalībnieki piektdien, 25. maijā, piedalījās tradicionālajā pavasara talkā Dāvana Latvijai, lai, godinot Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemiņu, viņa dzimtas mājās Auči labiekārtotu jaunās muzeja ēkas apkārtni, portāls Diena.lv uzzināja Saeimas Preses dienestā.