Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +7 °C
Viegls lietus
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Kriminālziņas

Pieķer par narkotiku pirkšanu tumšajā tīklā(3)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas par atkārtotu narkotisko un psihotropo vielu pasūtīšanu no ārzemēm aizturējušas trīs personas. Apreibinošo vielu pircēji narkotikas pasūtīja tā dēvētajā tumšajā tīklā jeb Dark Net, kuram var piekļūt ar nestandarta pārlūku palīdzību, kuri slēpj lietotāja identitāti. Par narkotikām aizturētie norēķinājās ar kriptovalūtu.

Zemgalē aiztur piecus iespējamos slepkavas(1)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizdomās par divām savstarpēji nesaistītām slepkavībām aizturēja piecas personas, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

FOTO: Daugavpilī uziet nelegālu degvielas tirdzniecības vietu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, apsekojot kādu teritoriju Daugavpilī, konstatēja, ka tajā tiek nelegāli tirgota no Krievijas ievesta degviela, portālu Diena.lv informēja VID pārstāve Evita Teice-Mamaja.

Aglonas novadā likvidē kandžas ražotni(2)

Preiļu iecirkņa policisti pagājušajā nedēļā Aglonas novadā likvidēja nelegālu alkohola ražotni un konfiscēja ievērojamu daudzumu grādīgās dziras, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā.

FOTO: Valsts policija no tirgotājiem atsavina 13 tonnas nelegālās dīzeļdegvielas

Šonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti ir aizturējuši divas personas, kuras nodarbojās ar nelegālās degvielas tirgošanu Jūrmalas un Rīgas iedzīvotājiem. Kopumā policisti konstatēja un atsavināja vairāk nekā 13 tonnu nelegālās dīzeļdegvielas, par ko nebūtu samaksāts nodoklis, vēsta likumsargi.

Imantā jaunietis skolā ierodas ar Airsoft ieroci(1)

Trešdien, 10. oktobrī, pulksten 14 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu Imantas izglītības iestādes audzēkni, kurš atnācis uz skolu ar ieroci. Uz norādīto mācību iestādi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa, vēsta RPP.

Līgatnes pusē aptur Audi vadītāju teju 3 promiļu reibumā

Pateicoties iedzīvotāju iesaistei, Līgatnes novadā policija apturējusi autovadītāju, kurš pie stūres bija sēdies pamatīgā reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Aiztur trīs personas aizdomās par sutenerismu kādā Pierīgas naktsklubā(2)

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Cilvēku tirdzniecības un sutenerisma apkarošanas nodaļas amatpersonas aizturēja trīs personas, kuras nodarbojās ar sutenerismu kādā Pierīgas naktskluba aizsegā. Divas no aizturētajām personām jau iepriekš ir sodītas par analoģiskiem noziegumiem, tomēr apzināti turpinājušas noziedzīgās darbības, vēsta Valsts policija.