Laika ziņas
Šodien
Migla

Kriminālziņas

Atradies bezvēsts prombūtnē izsludinātais Eduards Dubiņins(2)

Bezvēsts prombūtnē izsludinātais Eduards Dubiņins pats atgriezies pansionātā, un viņa dzīvībai un veselībai briesmas nedraud, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Gita Gžibovska. Iepriekš tika ziņots, ka vīrietis 13. augustā izgāja no Jaundubultu pansionāta un nebija atgriezies līdz pirmdienas, 20.augusta, rītam.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Annu Poļipčuku

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī saņemta informācija par to, ka 9.augustā ap pulksten 15.00 no savas dzīves vietas Liepājā izgāja 1938.gadā dzimusī Anna Poļipčuka un līdz šim brīdim nav pārradusies mājās, kā arī sievietes atrašanās vieta nav zināma.

Atrasts bezvēsts pazudušais Aleksis(1)

52 gadus vecais Aleksis Ziedonis, kurš 8. augustā pazuda ceļā no Rojas uz Ķekavu un bija izsludināts meklēšanā, ir atradies - dzīvs. Šobrīd viņš ir drošībā ģimenes lokā, ziņo Bezvēsts.lv.

Meklē vīrieti, kurš nav atgriezis 2000 eiro vērtu nomas velosipēdu(6)

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vakar, 8. augustā, Jūrmalā pagaidām nenoskaidrots vīrietis iznomāja apmēram 2000 eiro vērtu elektrovelosipēdu, taču vēlāk to nomas uzņēmumam neatgrieza. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nomas darbiniekiem bija uzrādījis citas personas dokumentus.

Nepilngadīgais Daugavpilī pastrādā sevišķi cietsirdīgu slepkavību(12)

Sestdien Daugavpilī tika atrasts sievietes līķis ar durtām brūcēm ķermeņa apvidū un citām vardarbīgas nāves pazīmēm. Pēc ekspertīzes noskaidrots, ka cietušajai nodarīti vairāk nekā 40 naža dūrieni. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Diennakts laikā tika aizturēts aizdomās turamais, kuram pirmdien ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde (VP LRP).

Bezvēsts pazudušais Vilis Biezais atrasts miris

80 gadus vecais rīdzinieks Vilis Biezais, kurš pazuda 2018. gada 29. jūlijā Rīgā, Imantas mikrorajonā, un kuru meklēja ar Bezvēsts.lv brīvprātīgo palīdzību, sestdien atrasts miris, vēsta organizācija.