Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kriminālziņas

KNAB lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Truksni un Krūmiņu(23)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Jūrmalas mēru Gati Truksni un uzņēmēju Jūliju Krūmiņu par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, noskaidroja aģentūra LETA.

Brocēnos vairāki jaunieši piekauj vienaudzi(1)

Aizvadītajās brīvdienās Brocēnos starp vairākiem jauniešiem izcēlies konflikts, kurā cietis jaunietis nogādāts medicīnas centra traumpunktā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Liepājā aizturēts vīrietis, kurš nošāvis 21 balodi(5)

14. novembrī plkst.15:31 policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā, no otrā stāva balkona vīrietis gados, iespējams, ar ierocim līdzīgu priekšmetu šaujot pagalmā esošo cilvēku virzienā. Notikuma vietā tika noskaidrots, ka 1958. gadā dzimis vīrietis ar pneimatisko ieroci nošāvis 21 balodi. Uz cilvēkiem viņš nav tēmējis, vēsta likumsargi.

Pieķer par narkotiku pirkšanu tumšajā tīklā(3)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas par atkārtotu narkotisko un psihotropo vielu pasūtīšanu no ārzemēm aizturējušas trīs personas. Apreibinošo vielu pircēji narkotikas pasūtīja tā dēvētajā tumšajā tīklā jeb Dark Net, kuram var piekļūt ar nestandarta pārlūku palīdzību, kuri slēpj lietotāja identitāti. Par narkotikām aizturētie norēķinājās ar kriptovalūtu.

Zemgalē aiztur piecus iespējamos slepkavas(1)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizdomās par divām savstarpēji nesaistītām slepkavībām aizturēja piecas personas, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

FOTO: Daugavpilī uziet nelegālu degvielas tirdzniecības vietu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, apsekojot kādu teritoriju Daugavpilī, konstatēja, ka tajā tiek nelegāli tirgota no Krievijas ievesta degviela, portālu Diena.lv informēja VID pārstāve Evita Teice-Mamaja.

Aglonas novadā likvidē kandžas ražotni(2)

Preiļu iecirkņa policisti pagājušajā nedēļā Aglonas novadā likvidēja nelegālu alkohola ražotni un konfiscēja ievērojamu daudzumu grādīgās dziras, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā.

FOTO: Valsts policija no tirgotājiem atsavina 13 tonnas nelegālās dīzeļdegvielas

Šonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti ir aizturējuši divas personas, kuras nodarbojās ar nelegālās degvielas tirgošanu Jūrmalas un Rīgas iedzīvotājiem. Kopumā policisti konstatēja un atsavināja vairāk nekā 13 tonnu nelegālās dīzeļdegvielas, par ko nebūtu samaksāts nodoklis, vēsta likumsargi.