Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Kriminālziņas

Valsts policija brīdina: krāpnieki izsūta īsziņas un e-pasta vēstules portāla Latvija.gov.lv vārdā

Valsts policija pēdējā laikā ir konstatējusi jaunu pikšķerēšanas tendenci, kad krāpnieki, izmantojot vietnes Latvija.gov.lv vārdu, izsūta paziņojumus īsziņu un e-pastu veidā par it kā nesamaksātu sodu, kā arī aicinājumus ierasties tiesā. Valsts policija piekodina nevērt vaļā šīm vēstulēm pievienotās aizdomīgās saites, kas nesakrīt ar valsts iestāžu oriģinālajām adresēm, neievadīt apšaubāmās vietnēs savus internetbankas un personas datus, kā arī neapstiprināt maksājumus, ja neesat pārliecināti par tiem!

Saistībā ar 9.maija svinēšanu kopumā aizturētas 30 personas

Saistībā ar bijušās Padomju Savienības uzvaras Otrajā pasaules karā gadskārtas svinēšanu un pieminēšanu Latvijā kopumā 9.maijā aizturētas 30 personas, sākti 97 administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Aizturēta organizēta grupa aizdomās par nelegālu etilspirta realizāciju legālā biznesa aizsegā

Aptuveni mēneša laikā no sāktā kriminālprocesa Valsts policijas Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas pārvaldes 3. nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām aizturēja sešu personu grupu aizdomās par etilspirta nelegālu glabāšanu, pārvietošanu un realizāciju Latvijas teritorijā legālā biznesa aizsegā. Veicot personu aizturēšanas, izņemts ap 4 tonnām etilspirta un aprīļa beigās trim no aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Vienlaikus tiek izmeklēta aizdomās turēto saistība ar iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.