Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Kriminālziņas

Ventspils novadā ātrumpārkāpējs traucies ar 165 km/h(4)

Pagājušajā nedēļā Ventspils novadā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, patrulējot ar trafarēto policijas automašīnu, apturēja transportlīdzekli BMW, kura vadītājs, 1995.gadā dzimis vīrietis, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, traucās ar 165 kilometriem stundā.

Kriminālvajāšanai nodota lieta par ātro kredītu izkrāpšanu

Šī gada decembrī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (VP GKrPP KIP) amatpersonas pabeidza izmeklēšanu krimināllietā par ātro kredītu ņemšanu, kas saistīta ar citu personu nelikumīgu datu izmantošanu. Kopumā policija ir konstatējusi 672 krāpšanas epizodes un par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturējusi sešus cilvēkus.

Par mazgadīgās radinieces seksuālu izmantošanu aizturēts vīrietis(5)

Starptautiskās sadarbības rezultātā Valsts policija saņēma informāciju no Amerikas Savienoto Valstu Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) par publiski pieejamā internetā vietnē straumētu video no Latvijas IP adreses, kurā redzams, kā vīrietis seksuāli izmanto mazgadīgu meiteni. Video redzamais vīrietis aizturēts piecu dienu laikā pēc saņemtās informācijas un apcietināts. Šobrīd izmeklēšana noslēgusies un 17.decembrī kriminālprocess tika nodots prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Izgāžas mēģinājums ar miljonu eiro uzpirkt policistu(20)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nodevis prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret personu, kura Valsts policijas amatpersonai piedāvāja miljonu eiro lielu kukuli.

Par laupīšanas mēģinājumu Talsu novadā aiztur divus vīriešus

Pagājušajā nedēļā Talsu novadā, Valdgales pagastā divas personas centušās aplaupīt degvielas uzpildes stacijas tirdzniecības vietu. Abi vīrieši no notikuma vietas aizbēguši, taču likumsargiem izdevies viņus atrast un aizturēt turpat blakus esošajā teritorijā, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas (VP) preses pārstāve Madara Šeršņova.

Aizturēti Kauguru pasta nodaļas aplaupītāji(4)

Aizdomās par bruņotu laupīšanu, kas tika izdarīta šā gada septembrī no Kauguru pasta nodaļas, Valsts policija (VP) ir aizturējusi divus vīriešus. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka noziegums bijis rūpīgi plānots. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, aizturētajiem piemēroti drošības līdzekļi un uzlikts arests mantai.

Kurzemē brīvdienās sadurti trīs cilvēki, divi gājuši bojā(2)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemes reģionā notikuši kopumā trīs noziedzīgi nodarījumi, kur ar nazi mēģināts nodarīt miesas bojājumus cilvēkam – divos gadījumos iestājusies cietušās personas nāve, vienā – cietušais nogādāts slimnīcā. Visos gadījumos personas bijušas savstarpēji pazīstamas, divos gadījumos aizdomās par noziedzīga nodarījuma veikšanu tiek turētas sievietes, vienā – vīrietis. Noskaidrots, ka visos gadījumos konflikti radušies kopīgas alkohola lietošanas laikā.