Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Politika

Rosļikovs Siliņas valdībai paredz īsu mūžu

"Jaunās vienotības" (JV) politiķes Evikas Siliņas vadītā valdība varētu nostrādāt gadu vai pusotra, intervijā Latvijas Radio prognozēja Saeimas opozīcijā esošās partijas "Stabilitātei" līderis Aleksejs Rosļikovs.

Tavars: AS parādīs, ko nozīmē opozīcijas darbs

Apvienotais saraksts (AS), paliekot ārpus valdošās koalīcijas, parādīs, "ko nozīmē opozīcijas darbs", debatēs pirms balsojuma par Ministru prezidenta amata kandidātes Evikas Siliņas (JV) topošās valdības apstiprināšanas solījās AS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.

AS pieprasījis Čakšai paskaidrojumu par skandalozo mācību materiālu nokļūšanu izglītības sistēmā

Apvienotais Saraksts (AS) deputāti vērsušies Saeimas prezidijā ar iesniegumu, prasot izglītības un zinātnes ministrei Andai Čakšai (JV) paskaidrojumus par Valsts izglītības un satura centra (VISC) metodiskā materiāla Seksuālā izglītība - jautājumi un atbildes sagatavošanu un publicēšanu lietošanai izglītības iestādēs, aģentūru LETA informēja partijas pārstāve Mudrīte Grundule.

Līdz ar valdības maiņu plašas pārmaiņas gaidāmas arī Saeimā

Līdz ar valdības un valdošās koalīcijas maiņu plašas pārmaiņas gaidāmas arī Saeimā, kur sagaidāms, ka darbu uzsāks vairāki jauni deputāti, kuri mandātus iegūs uz laiku, kamēr kolēģi pilda ministru amatus, kā arī mainīsies vadība lielā daļā komisiju.