Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +12 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Politika

Saeima kriminālvajāšanai nodod deputātu Adamoviču(5)

Saeima šodien piekrita kriminālvajāšanas sākšanai pret 13.Saeimas deputātu Aldi Adamoviču (JV) par, iespējams, veiktu krāpšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu.

Latvijas Reģionu apvienība pārtapusi partijā(11)

Partiju apvienība Latvijas Reģionu apvienība šodien dibināšanas kongresā, iesaistīto partiju amatpersonām parakstot reorganizācijas dokumentus un klātesošajiem nobalsojot par šo jautājumu, pārtapa partijā Latvijas Reģionu apvienība (LRA).

Vēlas kļūt par varas partiju © DIENA(1)

Kļūstot par pirmo pasākumu jaunajā konferenču centrā ATTA Centre, sestdien Latvijas Reģionu apvienība (LRA) rīkoja kongresu, lai no trīs partiju un trīs biedrību apvienības pārtaptu vienotā partijā. Tiesa gan, apvienībā līdz šim ietilpstošā Vidzemes partija, kā jau bija zināms iepriekš, tomēr paliek pati par sevi, taču tai būs sadarbības līgums ar LRA.

Smiltēns: LRA ir īstais laiks pārtapt par partiju(5)

Partiju apvienībai Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir īstais laiks pārtapt par partiju, lai politiskais spēks kļūtu stiprāks, ietekmīgāks un jaudīgāks, šodien partijas Latvijas reģionu apvienība (LRA) dibināšanas pasākumā pauda apvienības līderis Edvards Smiltēns.

Levits neplāno apsveikt Lukašenko(48)

Apsveikuma sūtīšana Baltkrievijas prezidentam Aleksandrs Lukašenko nav Valsts prezidenta Egila Levita dienaskārtībā, aģentūru LETA informēja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga.

Solījumus izsaka arī domē līdz šim nepārstāvētie spēki © DIENA(4)

Uzrunājot vēlētājus, viena no būtiskākajām programmu sadaļām ir sociālie jautājumi. Diena jau rakstīja par līdzšinējās domes pozīcijas un opozīcijas pārstāvju solījumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu programmās, taču neatpaliek arī tie, kuri domē nav strādājuši nekad vai arī bijuši ievēlēti pirms vairāk nekā desmit gadiem.