Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Politika

Noraida Saskaņas prasību pārskaitīt vēlēšanu rezultātus

Augstākajā tiesa (AT) noraidījusi partijas "Saskaņa" prasību pret Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK), kurā politiskais spēks prasīja atcelt CVK lēmumu atteikt pārskaitīt par "Saskaņu" 14.Saeimas vēlēšanās nodotās vēlēšanu zīmes, aģentūru LETA informēja tiesā.

Progresīvie nav zaudējuši cerības par iekļūšanu valdībā

14.Saeimā jaunievēlētā partija "Progresīvie" ir vienojusies ar partiju apvienību "Jaunā vienotība" (JV) turpināt sarunas par valstiskajām prioritātēm, un partiju starpā ir saredzami daudzi kopsaucēji, trešdien pēc tikšanās ar JV sacīja "Progresīvo" līderis Kaspars Briškens, vaicāts, vai "Progresīvie" vēl saredz vienošanās iespējas par partijas iekļaušanu valdībā.

Stabilitātei! lūgusi VDD izmeklēt klasificētas informācijas noplūdi

Partija "Stabilitātei!" lūgusi trešdien Valsts drošības dienestam (VDD) izmeklēt kādā veidā plašsaziņas līdzekļos nokļuvsi klasificēta informācija par 14.Saeimā ievēlētajiem partijas deputātiem, trešdien pie Valsts policijas (VP) galvenās ēkas Čiekurkalnā paziņoja partijas līderis Aleksejs Rosļikovs.

LPV Saeimas frakciju vadīs Šlesers

14.Saeimā partijas Latvija pirmajā vietā (LPV) frakciju vadīs Ainārs Šlesers, par plānoto lēmumu, ko paredzēts pieņemt pēc jaunievēlētās Saeimas sanākšanas, šodien žurnālistiem pastāstīja nākamā parlamenta sasaukuma LPV deputāte Linda Liepiņa.

NA tomēr atteikusi tikšanos ar Progresīvajiem

Viena no jaunās koalīcijas veidošanas sarunu dalībniecēm, partija "Progresīvie" ir saņēmusi atteikumu tikties no Nacionālās apvienības (NA), aģentūrai LETA teica "Progresīvo" līderis Kaspars Briškens.

Otrdien notiks 14.Saeimā ievēlēto sarakstu pārstāvju sanāksme

Lai vienotos par 14.Saeimas pirmās sēdes sasaukšanu un citiem organizatoriska rakstura jautājumiem, otrdien, 18.oktobrī, Saeimas namā tiksies 14.Saeimā ievēlēto politisko partiju un partiju apvienību pārstāvji, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Teikmanis: Prezidents nedod norādījumus, cik partijām jābūt koalīcijā

Valsts prezidents Egils Levits joprojām nedod nekādus norādījumus par to, cik partijām ir jāveido jaunā koalīcija, un svarīgākais ir koncentrēšanās uz tādas valdības izveidi, kas ir spējīga sagatavot mērķus, kas ir izpildāmi, sarunā ar Latvijas Radio teica Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis.