Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kā vieglāk "iezāģēt"?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais
P
Atkārtošu, ko esmu sacījis jau desmit reižu - garlaicības māktie ļaudis ļaudis gan ir gatavi dažas dienas uzbudināties no sensacionālas atklāsmes par čekas maisos atrasto kārtējo slavenību, bet šī interese kaut kā aizdomīgi ātri noplok, līdz ko sākas nopietnākq saruna par kolaborācijas tēmu. Jo, analizējot šos intīmos notikumus cilvēks gribot negribot ir spiests sev jautāt - kā es pats rīkotos līdzīgās situācijās? Atbilde nav diez ko patīkama un tēma tiek mainīta... un nākošo sensāciju... .
Realitāte
R
Staļinisms-ļeņinisms ir čekistu, čekas aģentu un informatoru eksistence un pastrādātie "darbi". Kartiņas ir šī procesa reāla ārējā izpausme un daļēja dokumentācija, kas ļauj kaut nedaudz ielūkoties čekas bēdīgi slavenajā pagātnē.
Pravietisnejaukais > realitāte
P
Cik reāla ir "realitāte" - pieņēmums, ka čekisti darbojās gadu desmitiem uz savu roku, bet valsts vadītāji neko nezināja? Nopietni vēsturnieki nepārtraukti atgādina, ka boļševiku specdienestu vēsture ir ļoti partejiska un , starp citu, ļoti latviska. Bet mēs, "baltie un pūkainie, cietējiņu tautiņa" par šo , protams, neko nevēlamies dzirdēt...! Lai kā mēs izlocītos, patiesību ar lozungiem aizstāt neizdosies!
  • 3
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka nav lielākas un apjomīgākas "savējo uzmešanas" vēstures, kā tas ir pie boļševiku izlūkdienestiem. Ja tikai savējo nošautos vien saliktu rindā... un kur nu vēl visus citus represētos... par uzticīgu kalpošanu Staļina tētiņam... .
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Var tikai brīnīties par to aklumu, kurš nesaredz, ka jandāliņš ap "čekas maisiem " pēc būtības ir tas pats vecais, labais staļinisms... !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 511


Aktuāli

Latvijas futbolistu neveiksmju iemesls - pašapziņa(1)

Latvijas futbolistu neveiksmes Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs skaidro ar spēlētāju attieksmes, rakstura, pašatdeves, lepnuma trūkumu. Jāmeklē kāds, kas spētu atjaunot pa...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats