Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Latvijas informatīvā telpa

Saeimas deputāti pauduši neizpratni, kāpēc tikai 33% Latvijas krievvalodīgo krīzes situācijā uzticētos Zemessardzei. Politiķi dzīvo citā informatīvajā telpā?

Top komentāri

Vecsčekists
V
Es labprāt uzticos zemessardzei, bet ... nezinu, ko man domāt redzot, ka zemessardzei neuzticas valdība. Jo sākumā katram zemessargam mājās bija ierocis un viņa reaģēšanas ātrums bija vienāds ar laiku, lai aizietu līdz dzelzs skapim. Tad, valdība sabijās un ieročus atņēma. Tagad ieroči atrodas koncentrēti noliktavās, kuru adreses FSB visas ir zināmas. Lai mobilizētu zemessargus aktīvai rīcībai būs vajadzīgas vairākas stundas. Ja pieņem, ka krievi nāks iekšā ar kavalēriju, tad ar šo , protams, pietiek. Bet vai tā būs? Nu, lūk tādas tās lietas ar ticību un uzticību...!
Pilsonis
P
Es arī neuzticos un tā nav mana vaina, bet gan NBS un zemessardzes neprofesionālo kadru darboņu vaina! Es esmu par to norūpējies un daudzkārt analizējis un nopietni attiecos pret valsts aizsardzību, bet piedodiet ZS nav nopietns pasākums. X stundas brīdī šī standarta veida organizācija varēs vākt lādiņus un slaucīt ielas vai vienkārši ja varonīgi - mirt, bet ne aizsargāt !
reptilis
r
Tie ,kuri grib ticēt, tie ticēs Putina propagandai ...,un ticība ir vajadzīga ,lai attaisnotu savu atrašanos Latvijā :))))....a patiesība ? a patiesība nav vajadzīga,jo tā sāpina ....
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

"Klīstošais holandietis"

Aptuveni 260 pasažieru piektdien Kambodžā pameta ASV kruīza kuģi Westerdam, kuram vairākas Āzijas valstis bija liegušas piestāt savās ostās bažās par Ķīnas koronavīrusa risku.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats