Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas informatīvā telpa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vecsčekists
V
Es labprāt uzticos zemessardzei, bet ... nezinu, ko man domāt redzot, ka zemessardzei neuzticas valdība. Jo sākumā katram zemessargam mājās bija ierocis un viņa reaģēšanas ātrums bija vienāds ar laiku, lai aizietu līdz dzelzs skapim. Tad, valdība sabijās un ieročus atņēma. Tagad ieroči atrodas koncentrēti noliktavās, kuru adreses FSB visas ir zināmas. Lai mobilizētu zemessargus aktīvai rīcībai būs vajadzīgas vairākas stundas. Ja pieņem, ka krievi nāks iekšā ar kavalēriju, tad ar šo , protams, pietiek. Bet vai tā būs? Nu, lūk tādas tās lietas ar ticību un uzticību...!
Vecsčekists>viesis
V
Principā, tāda izmēra valstelei kā LV, jebkura lielvalsts ir drauds. Jautājums tikai - kā šo problēmu risināt?
  • 1
  • 0
viesis
v
Krievija nav drauds.Latviešu glupums - lūk kas ir drauds pašiem latviešiem un Latvijas pilsoņiem
  • 2
  • 1
reptilis
r
Tie ,kuri grib ticēt, tie ticēs Putina propagandai ...,un ticība ir vajadzīga ,lai attaisnotu savu atrašanos Latvijā :))))....a patiesība ? a patiesība nav vajadzīga,jo tā sāpina ....
Irlielāmērāticams
I
ka var ļoti smagi apdedzināties uzskatīdams, ka Krievija vienīgā ir melu dzimtene.
  • 4
  • 1
Pilsonis
P
Es arī neuzticos un tā nav mana vaina, bet gan NBS un zemessardzes neprofesionālo kadru darboņu vaina! Es esmu par to norūpējies un daudzkārt analizējis un nopietni attiecos pret valsts aizsardzību, bet piedodiet ZS nav nopietns pasākums. X stundas brīdī šī standarta veida organizācija varēs vākt lādiņus un slaucīt ielas vai vienkārši ja varonīgi - mirt, bet ne aizsargāt !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Ārkārtas situācija beidzas, ierobežojumi paliek!

Tiek plānots noteikt, ka arī pēc ārkārtējās situācijas beigām epidemioloģisku aizdomu gadījumā uz personu joprojām varētu attiecināt klātienes darba vai mācību ierobežojumus.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats