Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mīlestībai un laikam tagad cita vērtība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vakars
V
Lasīju pilno rakstu piektdienas avīzē. Ļoti patika. Īpaši pēdējā rindkopa: "protams, dzīvnieks prasa rūpes, dzīvnieks nozīmē spalvas, kastītes tīrīšanu vai staigāšanu pa ielu ar suņa kaku maisiņā, taču tieši dzīvnieks vislabāk parāda arī beznosacījumu mīlestību un bezgalīgu uzticību". Ļoti viedi vārdi!
Foršs rižiks
F
Optimistisks un vitāls stāsts. Izrādās , ka ir cilvēki, kas izlemj un dara.
Krējums skābais
K
Es ļoti ceru, ka nesimpātiski pārgudrā persona Saldais Krējums visu savu laiku un līdzekļus atdod cilvēku glābšanai. Tas varētu būt vienīgais attaisnojums bāzties virsū citiem ar pamācībām, kam palīdzēt, kam ne. nevajag skaust tos, kas ir laimīgi, labu darot. Un palasīt Bībeli, tur ir labi pateikts par visām dvēselēm šai pasaulē. Nevajag justies pārākai par citām, krējumainā kundze!
sezonaalais welcomists
s
Sekojot propagandai, katra reklaamticiigo gjimene pavasarii panjem kuceenu, kursh liidz rudenim ir apnicis un nonaak uz ielas.
eiva
e
Cilvēkiem ir vecāki, pašvaldība, valsts - galu galā. Dzīvniekiem ir tikai cilvēku nežēlība un stulbums. Es tāpēc izvēlos dzīvniekus.
Nācijas tēvs
N
Mīlestība un laiks būtu jāvelta savas pašiem 3 - 4 bērneļiem. Tad būs tā vecā , patiesā vērtība !
GoodMaan&ParexK&K
G
Nabazdzīgās Latvijas uzmestajai tautai ir tikai viena nesagraujamā un mūžīgā vērtība. Atmaksājot izrītos miljardus tā apdebīloties lai katreiz gribētos atkal savēlēt komūnistus, naclopus, svoločus vai jampampiņus. Pārējās vērtības priekš mērkaķošanās.
Krējums Saldais
K
Varbūt vērts aizbraukt arī uz kādu cilvēku patversmi - bērnu namu, palīgskolu, SAC vai pansionātu? Tur pagalmos un ēkās mīt arī tādi, kuri patstāvīgi par sevi nevar parūpēties. Mīlestību un laiku var ziedot arī kādai cilvēciskai būtnei, ne tikai kustonīšiem. Vai par to rakstīs Diena? Nezinu :)
Krējums Saldais
K
Sveika Sanita. Manam kaimiņam ir bērns, daunītis, pilnīgi kopjams. Kad palūdz, palīdzu :) Par bērnam jau 20, bijusi iespēja palūkoties vairākās palīgskolās, DACos, pansionātos. Un tiešām nesaprotu, ja blakus ir cilvēks, kurš nevar parūpēties par sevi, kāpēc jāpropagandē rūpes par kaķiem un suņiem. Tas tomēr būtu pašvaldības uzdevums un komprtence. Vai arī mūdi pasaulē viss sagriezies otrādi? :)
  • 5
  • 17
Sanita
S
Jūs piedāvājat šai sievietei, kas par kādu JAU rūpējas vēl vairāk darīt? Īsti nesapratu.... Varbūt pašiem kaut kas jādara nevis jāpamāca citi ;)
  • 18
  • 4
Krējums Saldais
K
Labprāt iepazītos ar mīnusotāju argumentāciju. Vienkārši neticas, ka kustonīšu labsajūta daudziem svarīgāka par cilvēkbērnu labklājību.
  • 7
  • 16

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dzīvnieciņi meklē mājās un gādīgus saimniekus

Ar laikraksta Diena un portāla Diena.lv starpniecību ceram atrast dzīvniekiem jaunas mājas. Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar ķepaiņiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļo...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko