Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Svarīga informācija Prāta Vētras koncerta apmeklētājiem Rīgā

Šo piektdien, 17. augustā, grupa Prāta Vētra noslēgs Skārda bungu tūri ar koncertu Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta organizatori informē par svarīgāko.

Ieeja koncerta teritorijā tiks atvērta no plkst.17. Koncerta īpašie viesi – grupa Sudden lights - koncertu sāks plkst.19, savukārt koncerta īpašie viesi – grupa The Royal Concept (Zviedrija) - plkst. 20. Prāta Vētra sāks koncertu plkst.21.

Koncerta norises vietā organizatori aicina ierasties laikus un būt pacietīgiem. Tik plaši apmeklētos koncertos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt..

Ieeja koncerta teritorijā tiks organizēta pa 2.,3.,4.,5.,6.,7.,9 un 10. vārtiem. Apmeklētājiem ar invalīdu biļeti ieeja pa 5. vārtiem. VIP biļešu īpašniekiem ieeja pa 4.,7. un 9. vārtiem.

Visos Skārda bungu tūres koncertos skatuves priekšā atrodas fanu zona. Tā ir sadalīta A pusē  un B pusē, kuras ir identiskas. Sekojiet norādēm par ieejām fanu zonā un dodieties uz tām laikus. Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus.

Uz koncertu aicina doties ar kājām vai velosipēdu, vai arī izmantot sabiedrisko transportu. Ja uz koncertu dosieties ar velosipēdu, to varēsiet atstāt ERGO velonovietnē (pie 7.vārtiem) Vietu skaits velonovietnē ir ierobežots, tāpēc iesakām vietu iepriekš rezervēt šeit.

Gan pirms, gan pēc koncerta atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēti papildu reisi 11. tramvaja maršrutā. Saskaņā ar Rīgas domes noteikumiem, Rīgas satiksme nodrošina bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā Rīgas svētkos, kuri sākas 18.augustā, tāpēc pasažieriem, kuri ar tramvaju dosies mājās pēc pusnakts, par braucienu nebūs jāmaksā.

Aicina ņemt vērā to, ka auto novietošana Mežaparka Lielās estrādes tuvumā būs apgrūtināta. No 17.augusta plkst.16 līdz 18. augusta plkst.1 tiks slēgta autotransporta satiksme Meža prospektā no Siguldas ielas līdz Inčukalna ielai.

Savukārt saistībā ar Rīgas svētkiem, jau no 16. augusta plkst. 5 līdz 20. augusta plkst.15 tiks slēgta satiksme 11. novembra krastmalā posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kas apgrūtinās nokļūšanu Mežaparkā no Pārdaugavas. Vairāk informācijas par ceļu satiksmes ierobežojumiem var atrast Rīgas svētku mājaslapā. meklējiet šeit: 

Koncertā nedrīkst ienest: lietussargus, selfijstikus, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Ar bērnu ratiņiem ieeja būs atļauta. Drošības apsvērumu dēļ aizliegts koncerta laikā ar bērnu ratiņiem atrasties pūlī un/vai skatuves priekšā. Atļauts ienest zīdaiņiem paredzēto pārtiku oriģinālā iepakojumā un dzērienu bērnu pudelītē (izņemot karstu ūdeni).

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties eKase.lv, TK Spice info centrā un Prāta Vētras pop-up veikalā Strēlnieku ielā 1. Cena - 25 EUR. Koncerta dienā pie ieejas Mežaparka Lielajā estrādē biļešu cena būs 30 EUR. Koncerta dienā kase pie ieejas būs atvērta no plkst.14. Izpārdota pasākuma gadījumā biļetes pie ieejas iegādāties nevarēs. Biļetes Fanu zonā un VIP sektoros ir izpārdotas. Bērni līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu vecāku pavadībā apmeklē bez maksas.

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

Tiem, kuri paspējuši iegādāties biļetes uz izpārdoto Fanu Zonu vai VIP sektoru, bet kādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt koncertu, eKase piedāvā izmantot jauno pakalpojumu eKase+ , kur droši un ērti pārdot biļetes, dodot iespēju koncertu apmeklēt kādam citam.

Iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas un, ka dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tai skaitā sociālo tīklu kontos) bez  atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Koncerttūri atbalsta: Rīgas dome, Ergo, Neste, DSV, Citroen, TK Spice, Samsung Galaxy S9, CleanR un eKase.lv. Informē: Radio SWH, TV3, Delfi, Diena un žurnāls OK!

 

Top komentāri

Svarīga informācija Prāta Vētras ko
S
Neesi krievu vergs !
Neslāvs
N
Nē ! Tautas nodevējiem...
Invalīds
I
Invalīdu biļete :) Skaisti no Prātiniekiem to dzirdēt :)
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko