Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija

Koncerts

Koncertā Baltijas ceļa piemiņai pārstāvēta arī Latvija

23.augustā, pieminot Baltijas ceļa gadadienu, uz centra Mokslo Sala jumta, kas pati par sevi ir arhitektoniski unikāla un ikoniska ēka, izskanēs īpaša koncertprogramma - Baltijos keliui atminti. Festivāls Operete Kauņas pilī, kas ir koncerta rīkotājs, pirmo reizi uzņemas iniciatīvu apgūt jaunu kultūras telpu Nemunas salā, kas piedāvā izcilu vietu, lai ar mūziku atzīmētu unikālu notikumu – Baltijas tautu vienotību cīņā par brīvību, kas pārsteidza pasauli. Latviju šajā koncertā pārstāvēs dziedātāja Jūlija Zakirova.

Vestards Šimkus un Annika Lanka – bezmaksas koncerts Kuldīgā

Radoši industriālais Kaļķu ielas kvartāls Kuldīgā turpina īstenot bezmaksas brīvdabas koncertu ciklu, kultūras pieejamības veicināšanai sabiedrībai, īpaši vietējiem iedzīvotājiem. Šo sestdien, 19. augustā, Kaļķu ielas kvartālā uzstāsies pianisti Vestards Šimkus un Annika Lanka. Koncerta norises laiks no plkst. 19:00 līdz 20:30. Ieeja bez maksas

FOTO: Prāta Vētras koncerts Mežaparkā jau šo sestdien

20. augustā grupa “Prāta Vētra” noslēgs koncerttūri “Gads bez kalendāra” ar uzstāšanos Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta apmeklētāju ērtībai sagatavoti ieteikumi patīkamākam koncerta apmeklējumam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide