Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rakstniecības un mūzikas muzejs Madonā aicina uz pasākumu Rokraksts – rakstītāja atmaskotājs

Rakstniecības un mūzikas muzejs (RMM) 12. aprīlī pulksten 13 Madonas Novadpētniecības un mākslas vēstures muzejā aicina uz pasākumu Rokraksts – rakstītāja atmaskotājs – sarunu ar grafoloģi Anitu Milleri, informēja muzeja pārstāve Laura Brokāne.

Ceļojošajai izstādei Radīti, lai nezustu veltītajā pasākumā Rokraksts – rakstītāja atmaskotājs, sekojot līdzi vairāku rakstnieku rokrakstu analīzei, uzzināsim: kas ir grafoloģija un kā tā attīstījusies? Ko par cilvēku var pastāstīt viņa rokraksts? Vai rokraksts tiek ģenētiski pārmantots vai dzīves laikā iegūts? Ko rokraksts liecina par cilvēka emocionālo stāvokli? Kādēļ viens, gadiem ritot, raksta arvien mazākiem, bet cits – lielākiem burtiem? Un kādu informāciju slēpj cilvēka paraksts?

Rezultātā droši vien ikviens no mums citādām acīm paskatīsies gan uz savu rokrakstu, gan tiem rokrakstiem, kas glabājas muzejos. Pasākuma apmeklētājus aicinām aktīvi iesaistīties sarunā.

Līdz 6. maijam Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejā skatāma ceļojošā izstāde Radīti, lai nezustu. Rakstniecības un mūzikas muzeja rokrakstu stāsti, kas ielūkojas izcilu literāro darbu tapšanā, rakstnieku individuālajās darba metodēs un radīšanas noslēpumos. Pēc pasākuma interesenti varēs noklausīties ekskursiju izstādē.

Izstādes veidotāji: RMM projektu kuratore Māra Eņģele un mākslinieks Gundars Gulbis.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja