Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

VKKF aicina pieteikties konkursam Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalsts

No 1. marta līdz 29. martam plkst. 12 Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) aicina pieteikt projektus mērķprogrammas Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalsts konkursā, informēja VKKF pārstāve Jana Vērdiņa.

Šāda veida mērķprogrammas projektu konkurss notiks pirmo reizi, un konkursa virsmērķis ir stiprināt Latvijas mūzikas industrijas kā nozīmīgas radošo industriju un tautsaimniecības nozares konkurētspēju un eksportspēju, atbalstot ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī atbalstīt Latvijas mūzikas izpildītājus un veicināt jaunradi.

Programmā paredzēts atbalstīt mūzikas izpildītāju (solo vai apvienību, kurā ir ne vairāk par 20 dalībniekiem) uz eksportu vērstu koncertdarbību, kas veicina Latvijas mūziķu atpazīstamību un ekonomisko potenciālu izvēlētajos mērķa teritoriju tirgos, kā arī atbalstīt nozīmīgus, nekomerciālus neakadēmiskās mūzikas festivālus, kas vērsti uz plašu mērķauditoriju, veicina jaunradi un Latvijas mākslinieku atpazīstamību.

Konkursa rezultāti būs zināmi pēc šī gada 27.aprīļa. Iesniegtos pieteikumus vērtēs ekspertu komisija - Agnese Cimuška – Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/ Latvijas Mūzikas eksports izpilddirektore, Gints Putniņš - Latvijas Pasākumu producentu asociācijas loceklis, Liena Grīna – Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) izpilddirektore, Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/ Latvijas Mūzikas eksports valdes locekle, Zanda Jaunskunga – Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta Radošo industriju nodaļas vecākā referente, Inese Zagorska – Vidzemes koncertzāles Cēsis mākslinieciskā vadītāja, Indriķis Veitners – JVLMA asociētais profesors, džeza katedras vadītājs.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja