Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Rīgā sāk filmēt vēsturisku korejiešu mākslas filmu

Svētdien, 3.novembrī, Rīgā un kino pilsētiņā Cinevilla sāk filmēšanu vēsturiskai korejiešu muzikālai drāmai Hero. Film Angels Studio sadarbība ar galveno filmas producentu JK Film Corp. sākās jau šī gada jūlijā un kulmināciju sasniegs novembrī, kad piecu dienu garumā notiks filmēšana Vecrīgā un divas dienas kino pilsētiņā Cinevillā. Latvija izvēlēta kā vienīgā ārpus Korejas filmēšanas lokācija, informēja filmas pārstāvji.

Filma stāsta par 20. gadsimta sākuma korejiešu pretošanās cīņām Japānas koloniālajiem spēkiem. Stāsta centrā korejiešu pretošanās kustības līderis, ģenerālleitnants An Jung-Geun, kurš pie Vladivostokas aizvada vairākkārtējas varonīgas cīņas pret japāņu spēkiem līdz cieš sakāvi. Filmas galveno varoni atveido pašlaik populārākais korejiešu muzikālais aktieris Jung Sung-Hwa, kurš  saņēmis vairākas labākā aktiera balvas Korejas un Starptautiskos filmu un mūzikas festivālos. Filmas režisors ir Yoon Je-Kyun, kurš pazīstams ar savu darbu pie tādām korejiešu filmām kā Tidal Wave un Ode to My Father.

"Mūsu izvēle par labu Rīgai bija, jo uzskatām, ka tā ir viena no visrūpīgāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām pasaulē," lakonisks ir filmas režisors Yoon Je-Kyun par to, kādēļ tieši Latvija izvēlēta par vienīgo ārpus Korejas filmēšanas vietu.

"Esam gandarīti ikreiz, kad varam piedalīties kādā starptautiskā projektā. Šoreiz īpašs prieks, jo paplašinām mūsu darbību ar Āzijas kompānijām. Projektam Hero Latvijā tiks filmētas tā saucamās action ainas – pakaļdzīšanās, izsekošanas, cīņas. Filmēšanas komandu līdzīgās daļās veido korejiešu un latviešu kino profesionāļi – kopā vairāk nekā 100 cilvēku filmēšanas grupā vien, un papildus vēl vietējie aktieri un masu skatu dalībnieki," - tā Film Angels Studio vadītājs Ivo Ceplevičs.

Laikā no 3. līdz 9.novembrim plānota filmēšana Vecrīgā, kad iespējami gājēju un satiksmes ierobežojumi un paaugstināts skaņas un gaismas līmenis. Filmas veidotāji iepriekš atvainojas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par radītajām neērtībām.

 

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Margarētas lieta. Pēc 19 gadiem

Reinis Suhanovs kopā ar aktieriem panācis efektu, ka tiesu drāmas askētiskās lietišķības telpa un Margarētas nāvinieces kamera pēkšņi pielīst pilna ar dzīvības un mīlestības spēku – siltu kā asinis u...

Mūzika un miers, laivojot Juglas ezerā

Viens no pēdējos mēnešos visbiežāk dzirdētajiem izteicieniem ir "mēs visi esam vienā laivā". Šie vārdi diemžēl parasti atskan pasaules aktuālo Covid-19 nedienu kontekstā, savukārt klausīt...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja